پربازدیدترین مقالات فناوری زومیت در سال 2022


اگر سیستم شما پیش نیازهای ویندوز 11 را دارد، احتمالاً قبلاً آن را نصب کرده اید و از تمام خوبی ها، بدی ها و اشکالات آن آگاه شده اید. اما شاید شما هم از آن دسته کاربرانی باشید که حتی پس از گذشت یک سال هنوز از کارایی 100 درصدی این سیستم عامل مطمئن نیستید.

اما اگر بخواهیم به طور کلی رابط کاربری ویندوز 10 و 11 را با هم مقایسه کنیم، باید بگوییم که نسل جدید کاربرانی که به رابط کاربری گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های خود وابسته هستند و سادگی و سرعت کار برایشان اهمیت بیشتری دارد. بیش از هر چیز دیگری، تجربه ای بسیار رضایت بخش تر. آنها از ویندوز 11 گرفته تا آن دسته از کاربران باتجربه ویندوزی خواهند داشت که از رابط کاربری پیچیده و حتی از هم گسیخته ویندوز 10 نمی ترسند، زیرا برای آنها “کارایی” حرف اول را می زند.

ویندوز 11 این روزها بیشتر با زندگی مدرن، سریع و خشمگین هماهنگ شده است، اما اگر به هر دلیلی میانه خوبی با سبک زندگی مدرن ندارید، احتمالاً از تغییرات جدید ویندوز لذت نخواهید برد.

آموزش کامل در اینستاگرام

روزهای اولیه اینستاگرام را به خاطر دارید؟ زمانی که زاکربرگ هنوز رویای تصاحب این پلتفرم را در سر نمی پروراند، لوگوی برنامه ظاهر زیباتری داشت، تمرکز اصلی بر روی اشتراک گذاری عکس ها بود که عمدتاً با دوربین های 2 مگاپیکسلی گرفته می شد و ما هر پست را با بیست خط هشتگ پر می کردیم تا کاربران بتوانند رهگذر باید دو سه لایک بگیرد.