پربازدیدترین لپ تاپ های محصولات زومیت در سال 2022


در سال گذشته، بسیاری از برندها لپ تاپ های جدیدی را برای پوشش انواع نیازها روانه بازار کرده اند. برخی از برندها به سنت های خود پایبند هستند و قدرتمندترین سخت افزار را برای ایجاد یک دستگاه قابل حمل برای گیمرهای حرفه ای ترکیب می کنند. تعدادی از برندهای دیگر ترجیح دادند بر روی نیازهای کاربران عمومی تمرکز کنند و یک سری از برندها لپ تاپ هایی را ساختند که از نظر طراحی حرف های زیادی برای گفتن دارند.

در حال حاضر، عمدتاً دو نوع لپ‌تاپ در بازار به فروش می‌رسد: لپ‌تاپ‌های ویندوزی که توسط شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، لنوو و ایسوس تولید می‌شوند و لپ‌تاپ‌های مبتنی بر سیستم عامل macOS تولید شده توسط اپل. تعدادی از لپ تاپ های ویندوزی دارای طراحی قابل تبدیل هستند، به این معنی که می توان از آنها به عنوان تبلت نیز استفاده کرد.

ایرانی ها علاقه زیادی به لپ تاپ دارند، اما قدرت خرید پایین آن، تهیه لپ تاپ جدید را بسیار سخت کرده است.

تعداد علاقه مندان به لپ تاپ در ایران بسیار زیاد است، اما شرایط بازار به حدی پیش رفته است که اکنون افراد کمی توانایی خرید لپ تاپ جدید را دارند. با این حال، اکثر لپ تاپ ها در بخش محصولات تیرازیس فایل بسیار محبوب بوده اند. در قسمت محصولات امکان دسترسی به مشخصات فنی، تصاویر و تمامی اطلاعات محصولات الکترونیکی از جمله لپ تاپ را برای شما فراهم کرده ایم. مقایسه محصول به قسمت یکی دیگر از ویژگی های مفید محصولات تیرازیس فایل است.

در سال 2022، پایگاه داده محصولات تیرازیس فایل میزبان لپ تاپ های جدید بود. از محصولاتی مانند MacBook Air M2 و MacBook Pro M2 گرفته تا لپ‌تاپ‌های گیمینگ Asus و Lenovo. در این بین مخاطبان تیرازیس فایل توجه بیشتری به یک سری لپ تاپ نشان دادند.

طبق آمار، لپ تاپ های اپل توانسته اند در لیست 10 لپ تاپ پربازدید سال 2022 در قسمت محصولات تیرازیس فایل بیشترین جایگاه ها را به خود اختصاص دهند. اکثر لپ‌تاپ‌های محبوب تیرازیس فایل توسط اپل تولید شده‌اند و این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که باارزش‌ترین برند جهان حتی در روزهایی که دستیابی به مک‌بوک‌ها بسیار سخت‌تر شده است، چقدر در ایران محبوبیت دارد.

اکثر برندها در طول زمان پیشرفت قابل توجهی را تجربه کرده اند و اگر امروز وارد بازار شوید با چندین گزینه با کیفیت روبرو خواهید شد. یک لپ تاپ خوب علاوه بر ظاهر جذاب، تعادل خوبی بین توان پردازشی و مصرف انرژی برقرار می کند. یکی از عواملی که به دیده شدن لپ تاپ های اپل کمک کرد، استفاده از پردازنده ای قدرتمند و در عین حال کم مصرف است. لپ تاپ های اپل از نظر شارژدهی جزو بهترین های بازار هستند.

در میان لیست ۱۰ تیرازیس فایل، نام محصولات لنوو و ایسوس نیز به چشم می خورد. در ادامه نگاهی داریم به پربازدیدترین لپ تاپ ها در قسمت محصولات تیرازیس فایل.

10. Lenovo Legion 5