پخش زنده رویداد Google I/O 2023 امشب ساعت 20:30


تنها چند ساعت تا آغاز رویداد Google I/O 2023 فاصله داریم و احتمالاً منتظر یکی از مهم ترین و بزرگ ترین رویدادهای گوگل در سال های اخیر هستیم. دلیل اهمیت این رویداد به چند موضوع کلیدی مربوط می شود. ابتدا، اهالی Mountainview همانطور که اخیراً به طور رسمی اعلام کرده اند، در حال آماده شدن برای رونمایی از اولین گوشی تاشو خود هستند. رویدادی که می تواند آینده دستگاه های اندرویدی را به گونه ای متفاوت رقم بزند و به انقلابی در این صنعت تبدیل شود.

نکته دوم و مهمتر این است که با افزایش رقابت هوش مصنوعی بین گوگل و مایکروسافت و همچنین ترکیب چت ربات ChatGPT با موتور جستجوی بینگ، انتظار می رود که برترین و محبوب ترین موتور جستجوی جهان از راه برسد. با راه حل های جدید برای نسل جدید کاربران موتورهای جستجو برای مقابله با افزایش قدرت بینگ. متقابل کردن

از سوی دیگر، نسخه جدید اندروید، محبوب ترین سیستم عامل موبایل جهان با رمز «کیک وارونه» نیز یکی از موضوعات مورد بحث در رویداد Google I/O امسال است که از ابتدای سال علاوه بر این، دو نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهنده دارد نسخه بتای عمومی آن نیز منتشر شده است.

بر اساس برخی گمانه زنی ها، گوگل با تاکید بر نقش هوش مصنوعی در سیستم عامل اندروید 14، قرار است خود را از زیر سایه مایکروسافت و اقدامات زیادی که در چند ماه اخیر انجام داده است، دور کند.

پخش زنده رویداد Google I/O 2023

بدیهی است در چنین رویداد مهمی تعداد محصولات و خدمات محدود به موارد ذکر شده نخواهد بود و احتمالاً رویداد با شگفتی هایی همراه خواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تمامی محصولات و خدمات رونمایی شده در رویداد Google I/O 2023، با شروع رویداد به آدرس زیر مراجعه کنید. به صفحه اصلی تیرازیس فایل مراجعه کنید. در این مقاله می توانید رویداد Google Developers را به صورت زنده تماشا کنید.