پتنت سامسونگ یک گوشی نوآورانه با پشتیبانی از چهار حالت مختلف را نشان می دهد


حالت تلفن در پتنت جدید غول فناوری کره جنوبی به حالت استاندارد گوشی هوشمند اشاره دارد که اکثر ما با آن آشنا هستیم. این حالت برای برقراری تماس تلفنی، ارسال پیام و سایر کارهای اساسی طراحی شده است.

گزارش کردن Gizmochina، در حالت ثبت اختراع فبلت جدید سامسونگ، صفحه نمایش به سمت چپ کشیده می شود و استفاده از آن با دو دست راحت تر خواهد بود. این حالت برای افرادی مناسب است که در حین انجام کارهایی مانند خواندن کتاب های الکترونیکی یا مرور وب سایت ها به مدت طولانی با گوشی کار می کنند.

در نهایت، حالت چهارم پتنت جدید سامسونگ برای افرادی طراحی شده است که ترجیح می دهند از گوشی خود در محیط ثابت استفاده کنند. در این حالت صفحه نمایش دستگاه از دو طرف کشیده می شود و استفاده از آن با دو دست راحت تر خواهد بود. این حالت برای تماشای فیلم، بازی و سایر فعالیت هایی که نیاز به صفحه نمایش بزرگ دارند مناسب است.

پتنت جدید سامسونگ نشان دهنده تعهد این شرکت به ارائه نوآوری های جدید برای رفع نیازهای مشتریان است. اگر شرکت کره ای در نهایت دستگاه جدیدی را بر اساس این گواهی ثبت اختراع تولید کند، کاربران می توانند فرم فاکتور آن را متناسب با نیاز خود تغییر دهند.

اکنون باید منتظر باشیم تا بفهمیم سامسونگ چه زمانی گوشی هوشمند جدیدی را بر اساس پتنت جدید خود عرضه خواهد کرد. البته این احتمال وجود دارد که محصول مذکور هرگز به بازار عرضه نشود.