پاسخ جالب هوش مصنوعی ChatGPT به پیش بینی قیمت آینده بیت کوین


اول از همه، ChatGPT را می توان برای خلاصه کردن اخبار ارزهای دیجیتال تنظیم کرد تا معامله گران بتوانند به راحتی از آخرین اخبار به روز بمانند. علاوه بر این، هوش مصنوعی می‌تواند برای تولید گزارش‌هایی در مورد روند بازار، قیمت‌ها و سایر داده‌های مرتبط آموزش داده شود تا به معامله‌گران در تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر کمک کند.

با کمال تعجب، ChatGPT می تواند بر اساس داده های تاریخی، تحلیل تکنیکال و سایر عوامل مرتبط، توصیه هایی برای استراتژی های معاملاتی ارائه دهد. همچنین می توان از آن برای تجزیه و تحلیل احساسات معامله گران نسبت به ارزهای دیجیتال خاص استفاده کرد.

مهمتر از همه، ChatGPT می تواند برای خودکارسازی وظایف تراکنش استفاده شود. این پلتفرم می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا با خودکار کردن کارهای تکراری مانند نظارت بر قیمت‌ها و معامله در شرایط خاص، روی کارهای مهم‌تر تمرکز کنند.

مزایای استفاده از ChatGPT برای رمزگذاری واقعا می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد. سپس از ربات خواسته شده تا قیمت بیت کوین را برای 6 ماه آینده پیش بینی کند. بعد از پنج دقیقه تلاش، هوش مصنوعی نخواست پاسخی کلی بدهد و اعلام کرد:

سپس از GPT خواسته شد تا قیمت بیت کوین را بر اساس شخصیتی در اسکریپتی که از هوش مصنوعی مانند خودش استفاده می کند، پیش بینی کند. نام او لوک است و از هوش مصنوعی خود برای پیش بینی بیت کوین استفاده می کند. در ادامه، پاسخ شگفت انگیز این چت بات را بررسی می کنیم.

لوک در حال تماشای چندین مانیتور و تجزیه و تحلیل حجم زیادی از داده های مالی است.

لوک به خود می گوید، بازار شرایط بی ثباتی را نشان می دهد. من باید یک پیش بینی کنم.

لوک مشغول تایپ کردن است.

لوک با خود می گوید: “اگر نرخ انطباق افزایش یابد و دیدگاه ناظر ثابت بماند، پیش بینی من این است که قیمت بیت کوین در 6 ماه آینده به 50000 دلار خواهد رسید.”

پیش بینی قیمت بیت کوین 50000 دلار گمراه کننده به نظر نمی رسد، به خصوص با توجه به اینکه GPT بر روی داده های قبل از ژوئن 2021 آموزش داده شده است. بنابراین، پیش بینی آن باید برای چند ماه پس از این تاریخ در نظر گرفته شود. و همانطور که مشخص است، بیت کوین 6 ماه پس از ژوئن 2021 از مرز 50000 دلار عبور کرد.

این فناوری همچنین به توسعه دهندگان کمک می کند تا اشکالات کد خود را پیدا کنند.

هوش مصنوعی ChatGPT را می توان با زبان برنامه نویسی Pine پلتفرم نمای معاملاتی استفاده کرد. این زبان برنامه نویسی به معامله گران کمک می کند تا استراتژی های معاملاتی خود را آزمایش کنند.

در مرحله بعد از هوش مصنوعی ChatGPT خواسته شد تا نمونه ای از ربات معاملاتی را طراحی کند.

بنابراین، دیدگاه الون ماسک مدیر عامل توییتر در مورد ترسناک بودن ChatGPT اشتباه نکرد.

با توجه به آنچه گفته شد، توجه به این نکته مهم است که طبق گفته OpenAI، هوش مصنوعی ChatGPT می تواند اطلاعات نادرست یا غیرمنطقی را ارائه دهد که ممکن است معقول به نظر برسد.

برای دریافت تصویر واضح‌تر از اینکه چگونه ChatGPT می‌تواند به معامله‌گران در فضای رمزنگاری کمک کند، وب‌سایت Ambcrypto با یکی از برجسته‌ترین متخصصان هوش مصنوعی جهان، Dr. دیمیتری میهایلوفدانشیار دانشگاه ملی سنگاپور و کارشناس قرارداد در سازمان ملل مصاحبه ای انجام داده است که در زیر بررسی می کنیم:

سوال: توسعه دهندگان ابزارهای رمزنگاری چگونه می توانند در آینده از ChatGPT بهره ببرند؟

از ChatGPT می توان برای نوشتن کد استفاده کرد. کیفیت کدگذاری این ابزار بالا نیست و کدهای آن بهینه نشده اند، اما برای توسعه برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین کافی به نظر می رسند. از آنجایی که برنامه نویسی بدون کد در دنیای رمزنگاری بسیار رایج است، ChatGPT می تواند بسیار مفید باشد. یکی دیگر از مزایای این هوش مصنوعی این است که به شما امکان می دهد به سرعت یک نسخه آزمایشی از یک برنامه در حال توسعه ایجاد کنید.

سوال: آیا ChatGPT به هر طریق ممکن به دارندگان ارزهای دیجیتال کمک خواهد کرد؟

آره؛ به لطف نمونه سازی سریع، خدمات با کیفیت و تولید محتوای ارزان، می توان از آن در حوزه های مختلف ارزهای دیجیتال استفاده کرد.

سوال: نقش هوش مصنوعی را در فضای ارزهای دیجیتال چگونه می بینید؟

من از دیدن موارد استفاده پیشرفته از هوش مصنوعی در امنیت سایبری رمزنگاری بسیار هیجان زده هستم. این فناوری می تواند به کاهش چشمگیر تعداد کلاهبرداری ها و سرقت ها کمک کند. برای اولین بار می توان از آن برای تحلیل رفتار کاربر و شناسایی تراکنش های مشکوک استفاده کرد. بانک ها مدت زیادی است که از این ابزارها استفاده می کنند، اما پتانسیل بیشتری در این زمینه وجود دارد.

ناگفته نماند که ChatGPT می تواند ابزاری برای ایجاد تغییرات بزرگ در زمینه های مختلف فناوری باشد، به شرطی که مشکلات آن حل شود و فناوری آن ارتقا یابد.