پادکست آیفون چیست؟ دنیایی از محتوای آموزشی و سرگرمی


برای شروع استفاده از پادکست آیفون، روی Browse کلیک کنید تا موضوعات و دسته بندی های پیشنهادی را مشاهده کنید و با توجه به سلیقه خود چند مورد را انتخاب کنید. در این صفحه، پادکست های محبوب و پرطرفدار، ساعات پربیننده، و غیره را خواهید یافت. برای دیدن نمایش های برتر، قسمت های برتر و دسته بندی ها، انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

هر یک از این دسته ها به چندین زیرمجموعه کوچکتر تقسیم می شوند تا کاربران بتوانند پادکست های مورد علاقه خود را آسان تر پیدا کنند. برای مثال در دسته Society & Culture می توانید موضوعاتی مانند مستند، فلسفه، رشد شخصی و غیره را بیابید.

علاوه بر این، با لمس و ورود به قسمت قسمت‌ها یا برنامه‌های برتر، همچنان می‌توانید با فیلتر کردن ژانرهای مختلف در All Categories در گوشه سمت راست بالا، به بالای ژانرهای مختلف دسترسی پیدا کنید.

در بخش جستجوی پادکست آیفون، در سربرگ جستجو، می‌توانید در میان همه پادکست‌های موجود یا میان پادکست‌هایی که مشترک شده‌اید یا به آن‌ها گوش داده‌اید، با ضربه زدن روی نوار بالای صفحه، نام پادکست را وارد کنید. نکته مهم قسمت جستجوی پادکست امکان جستجو در محتوای پادکست است. با این قابلیت، اگر نام یا موضوع فردی در پادکست ذکر شود، در نتایج جستجو پیشنهاد می شود.

پخش پادکست در آیفون

هنگامی که یکی از پادکست ها را باز می کنید، در صفحه باز شده، می توانید تصویری از آن برنامه به همراه تاریخ فعالیت، توضیحاتی در مورد موضوع پادکست و افراد شرکت کننده در آن و در پایین قسمت های منتشر شده را مشاهده کنید. پادکست قابل دسترسی است که با لمس کردن + شما می توانید به کتابخانه اضافه شود