ویژگی جدید ویندوز 11 به زودی جایگزین نرم افزار مدیریت RGB خواهد شد


با توجه به Digitaltrends، مایکروسافت ممکن است ویژگی جدیدی را به ویندوز 11 اضافه کند. اگر از علاقه مندان به نورپردازی فضای داخلی رایانه شخصی خود با لوازم جانبی RGB مختلف هستید، ویژگی جدید مایکروسافت مورد علاقه شما خواهد بود.

اسکرین شات های فاش شده نشان می دهد که ویندوز 11 به زودی به شما امکان می دهد تمام RGB هایی را که استفاده می کنید در یک مکان خاص در تنظیمات ویندوز کنترل کنید و دیگر نیازی به استفاده از برنامه های مختلف نداشته باشید.

افرادی که از کمی استعداد بیشتر در راه اندازی رایانه شخصی خود لذت می برند می دانند که کنترل نور می تواند کمی دردسرساز باشد. اجزای مختلف اغلب به برنامه های متفاوتی نیاز دارند. بنابراین، اگر کیبورد، ماوس و کیس کامپیوتر شما RGB هستند، ممکن است به چندین برنامه برای کنترل آنها نیاز داشته باشید. در این مورد، حتی همگام سازی تمام دستگاه های RGB برای رسیدن به اوج زیبایی تجربه بدی است.

با این رویکرد جدید مایکروسافت، سر و کله زدن با RGB بسیار لذت بخش تر می شود. یکی از کاربران توییتر شواهدی پیدا کرده است که نشان می‌دهد مایکروسافت در تلاش است تا یک نرم‌افزار جامع و یکپارچه برای کنترل نور RGB روی رایانه‌های شخصی و سایر لوازم جانبی مجهز به RGB به فروشگاه مایکروسافت اضافه کند. این ویژگی در آخرین بیلد نسخه آزمایشی ویندوز 11 دیده شده است.

اسکرین شات های فاش شده رابط کاربری را در قسمت Personalization تنظیمات ویندوز نشان می دهند که در آن می توانید شخصی سازی خود را اعمال کنید. مانند صفحه کلید بازی Stream Deck MK.2، موس و هدفون ROG Strix در این اسکرین شات دیده می شود.