ویرایشگر جادویی گوگل موج جدیدی از تصاویر جعلی را راه اندازی می کند


Magic Editor سعی می کند تمام مراحلی را که برای انجام ویرایش های مشابه در برنامه هایی مانند فتوشاپ انجام می دهید، در یک مکان و به روشی آسان ارائه دهد. به عنوان مثال در فتوشاپ با استفاده از ابزار Content Aware Move می توانید سوژه مورد نظر را در تصویر جابجا کنید. البته استفاده از این روش مانند دیگر امکانات برنامه های گرافیکی نیازمند یادگیری است و می توان با آن کارهای خلاقانه و حرفه ای انجام داد.

البته، همه ما آرزو می کنیم که گوگل ابزارهای ویرایش عکس رایگان بیشتری ارائه دهد زیرا برنامه هایی مانند فتوشاپ و برخی نرم افزارهای حرفه ای دیگر معمولاً بسیار گران هستند و احتمالاً برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه نیستند. بنابراین، دسترسی به ابزارهای قدرتمند ویرایش تصویر در برنامه Google Photos و یک روش بسیار آسان برای استفاده، نگاه ما به فرآیند ویرایش تصویر را تغییر خواهد داد.

اخیراً سامسونگ به قابلیت های ویرایش عکس مبتنی بر هوش مصنوعی از جمله Space Zoom توجه زیادی کرده است. قابلیتی که به شما امکان می دهد تصاویری باورنکردنی از ماه بگیرید.

اگر بخواهیم منصف باشیم، بسیاری از ویژگی‌های تقویت کننده عکاسی مشابه در دوربین گوشی‌های هوشمند تعبیه شده است. مانند ورج خاطرنشان می کند، عکاسی با تلفن همراه باعث شده است تا تصاویر جعلی زیادی را مشاهده کنیم. با این حال، ویرایشگر جادویی گوگل می تواند موج جدیدی از تقلبی های عکس ایجاد کند زیرا ایجاد این تصاویر را آسان تر می کند. غول جستجوی اینترنتی در یک پست وبلاگی اعلام کرد: “ما در جستجوی کمال هستیم و Magic Editor به شما کنترل بیشتری بر ظاهر و احساس نهایی عکس های شما می دهد.”

گوگل Magic Editor را یک فناوری آزمایشی می نامد که در اواخر سال جاری برای تلفن های پیکسل در دسترس خواهد بود و سپس در دسترس کاربران گوشی های دیگر قرار خواهد گرفت. اندروید قرار خواهد گرفت.