وان پلاس تاریخ معرفی گوشی تاشو خود را اعلام کرد


وان پلاس در نمایشگاه MWC 2023 از گوشی مفهومی OnePlus 11 با خنک کننده مایع رونمایی کرد. این برند همچنین پس از سال ها شایعات و گمانه زنی ها تایید کرد که در اواخر سال جاری یک گوشی تاشو عرضه خواهد کرد.

در یک میز گرد که در جریان رویداد MWC امسال برگزار شد، OnePlus جزئیات مختصری در مورد محصول تاشو آینده خود ارائه کرد. این شرکت اعلام کرد که گوشی تاشو خود را در نیمه دوم سال جاری عرضه خواهد کرد. OnePlus قبلاً اعلامیه مهمی را برای سه ماهه سوم سال 2023 به اشتراک گذاشته است، به همین دلیل است که انتظار می رود اولین گوشی تاشو آن بین جولای و سپتامبر معرفی شود.

به گفته Androidauthority، اولین گوشی تاشو OnePlus تجربه ای سریع و روان را ارائه می دهد. این شرکت تایید کرده است که گوشی مذکور یک دستگاه پرچمدار خواهد بود و از این رو انتظار می رود از تراشه های رده بالای Qualcomm Snapdragon در آن استفاده کند. یکی از کارشناسان حوزه فناوری اخیرا مدعی شده است که گوشی تاشو این شرکت چینی از صفحه نمایش بزرگ با رزولوشن 2K استفاده خواهد کرد و به همین دلیل می توان گفت که محصول مذکور در رقابت مستقیم با گوشی سامسونگ گلکسی Zfold روانه بازار خواهد شد. 4. گفته می شود گوشی تاشو این شرکت مدل اصلاح شده Oppo Find N2 نخواهد بود زیرا محصول مذکور از نمایشگر 2K استفاده نمی کند.

کیندر لیومدیرعامل OnePlus در مورد گوشی تاشو شرکتش گفت:

اطلاعات بیشتر در مورد اولین گوشی تاشو OnePlus در ماه های آینده در دسترس خواهد بود.