وان پلاس احتمالاً یک گوشی مفهومی جدید را در نمایشگاه MWC 2023 معرفی خواهد کرد


کنگره جهانی موبایل حدود یک ماه دیگر آغاز می‌شود و طبق یک افشاگر، وان پلاس در این رویداد حضور خواهد داشت. ظاهرا وان پلاس قصد دارد در نمایشگاه MWC 2023 از یک گوشی مفهومی جدید رونمایی کند.

به گزارش گیزموچینا، گوشی مفهومی جدید وان پلاس با نام وان پلاس کانسپت دو معرفی می شود. در حال حاضر جزئیات خاصی در مورد گوشی مفهومی وان پلاس اعلام نشده است. از آنجایی که با یک محصول مفهومی روبرو هستیم، احتمالا این گوشی از فناوری ها و قابلیت های انقلابی بهره خواهد برد.

تعدادی از دستگاه های مفهومی هرگز به یک محصول واقعی تبدیل نمی شوند. گاهی نمونه واقعی این محصولات قابلیت های کمتری نسبت به نمونه مفهومی دارد.

وان پلاس سه سال پیش در کنگره جهانی موبایل از گوشی مفهومی OnePlus Concept One رونمایی کرد. آن گوشی با همکاری برند مک لارن تولید شد و از روکش چرمی با رگه های نارنجی در پنل پشتی استفاده کرد. OnePlus Concept One یک دوربین در حال ناپدید شدن داشت و دستگاهی هیجان انگیز به نظر می رسید، اما هرگز وارد بازار نشد.

نسل دوم دستگاه های مفهومی OnePlus ممکن است یک تلفن همراه تاشو باشد. احتمالاً در هفته های آینده جزئیات بیشتری از گوشی مفهومی جدید وان پلاس فاش خواهد شد.