هوم پاد جدید اپل با صدای بهبود یافته و ویژگی های پیشرفته تر وارد بازار شد


خانه هوشمند و هوم پاد

با تشخیص صدا، هوم پاد می تواند به هشدارهای دود و مونوکسید کربن گوش دهد و در صورت شناسایی صدایی، اعلان را مستقیماً به آیفون کاربر ارسال کند. سنسور جدید دما و رطوبت داخلی نیز می تواند شرایط محیط داخلی را بررسی کند. در نتیجه، اکنون مردم می‌توانند مثلاً به سیری بگویند که اگر اتاق خیلی داغ می‌شود، فن را روشن کند.

علاوه بر این، می توانید دستوراتی مانند “صبح بخیر” را برای سیری تعریف کنید تا با شنیدن آن، مجموعه ای از کارها را انجام دهد. حتی یک صدای تأیید هوم پاد جدید وجود دارد که فعال شدن دستگاه های مختلف را اعلام می کند. کاربران می توانند خانه هوشمند خود را راحت تر از همیشه با برنامه بازطراحی شده Home کنترل کنند که دسته بندی های جدیدی را برای آب و هوا، چراغ ها و امنیت ارائه می دهد.

هوم پاد و محیط زیست

هوم پاد برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی طراحی شده است. این دستگاه دارای 100% طلای بازیافتی در آبکاری چندین برد مدار چاپی و 100% عناصر خاکی کمیاب بازیافتی در آهنربای بلندگو می باشد. نمی توان نادیده گرفت که هوم پاد استانداردهای حرفه ای اپل برای بهره وری انرژی را برآورده می کند و فاقد جیوه، BFR، PVC و بریلیوم است.