هوش مصنوعی سامسونگ به شکلی ترسناک دندان به صورت نوزادان اضافه می کند


سامسونگ Photo Remaster بر اساس ویژگی هوش مصنوعی به عنوان بخشی از برنامه گالری اختصاصی آن است که به عنوان برنامه مدیریت تصویر پیش فرض در گوشی های سری عمل می کند گلکسی اس 23 پیشنهاداتی دارد. این ویژگی برای بهبود ظاهر عکس ها طراحی شده است.

سامسونگ ادعا می کند که ویژگی Remaster به طور خودکار سایه ها و انعکاس نور را از تصاویر کاربران حذف می کند و آنها را زیباتر می کند. این ویژگی همچنین به افزایش وضوح تصاویر و انیمیشن های GIF کمک می کند.

در حالی که سامسونگ از هوش مصنوعی برای ارائه ویژگی Remaster استفاده می کند، اما به طور خاص به آن اشاره نکرده است. علاوه بر بررسی ها پتاپیکسل نشان می دهد که این ویژگی چیزی بیش از یک تنظیم کننده نور و سایه است.

یکی از کاربران Galaxy S23 Ultra که ویژگی Remaster را روی تصویر کودکش امتحان کرد، متوجه شد که ویژگی‌هایی مانند دندان‌ها به صورت فرزندش اضافه شده است که قطعاً در حالت طبیعی وجود ندارد.

برای بررسی، پتاپیکسل ویژگی Remaster را روی چندین عکس دیگر از صورت نوزادان اعمال کرد و هوش مصنوعی سامسونگ دندان هایی را به شکلی ترسناک به تصاویر مذکور اضافه کرد.

حال سوال اینجاست که چرا ویژگی Remaster چنین سطح آزادی برای پردازش تصاویر دارد. ویدیوهای دیگری در مورد این ویژگی منتشر شده است که دندان های اضافی را در جایی که به آنها تعلق ندارند اضافه می کند.

از آنجایی که Remaster به عنوان یک ویژگی برای تنظیم نور و سایه معرفی شده است، ایجاد تغییراتی مانند افزودن دندان به صورت نوزادان کمی عجیب به نظر می رسد.