هوش مصنوعی جدید لینکدین ایجاد پروفایل های جذاب را آسان تر می کند


افراد تجاری علاقه زیادی به شبکه اجتماعی لینکدین دارند، علاوه بر اینکه با افراد بیشتری ارتباط برقرار می کنند، می توانند شانس خود را برای حضور در شرکت های بهتر امتحان کنند. مطابق با ZDNet، LinkedIn که متعلق به مایکروسافت است، میزبان یک ابزار است هوش مصنوعی جدید این ابزار بر اساس مدل زبان GPT این شرکت ساخته شده است OpenAI است.

دستیار هوش مصنوعی جدید لینکدین به کاربران این امکان را می دهد که متن های جذابی را برای قسمت های About و Headline پروفایل خود بنویسند. این دو بخش در پروفایل های لینکدین بسیار مهم هستند و نوشتن متن جذاب برای آن ها کار ساده ای نیست.

پس از نگارش متن توسط هوش مصنوعی، کاربر می تواند آن را مطابق با سلیقه خود ویرایش کند. لینکدین می گوید “شخصی سازی هنوز مهم است” و به همین دلیل است که کاربران باید مطمئن شوند که متن نوشته شده توسط هوش مصنوعی را به سبک خود ویرایش کنند.

ویژگی جدید لینکدین فقط برای کسانی در دسترس است که سرویس LinkedIn Premium را با قیمت ماهانه 40 دلار خریداری کنند. دستیار هوش مصنوعی لینکدین در ابتدا به عنوان آزمایشی برای گروه کوچکی از کاربران ارائه می شود و در ماه های آینده برای همه کاربران اشتراک در دسترس خواهد بود.

لینکدین همچنین در حال کار بر روی یک ابزار شرح شغل مبتنی بر هوش مصنوعی است. به لطف این ابزار، کارفرمایان می توانند شرح وظایف بهتری بنویسند و افراد با استعداد بیشتری را به شرکت خود جذب کنند. کاربر فقط باید اطلاعات اصلی مربوط به کار را در اختیار هوش مصنوعی لینکدین قرار دهد تا متنی جذاب ارائه کند.

نماد مایکروسافت در هفته گذشته مرورگر Bing به Edge اضافه شد. این آیکون به کاربران اجازه می دهد تا پس از ورود به صفحات وب (از جمله لینکدین) از قابلیت های هوش مصنوعی استفاده کنند. اگر با مرورگر Edge وارد لینکدین شوید، به یک سری ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن متن پست ها دسترسی خواهید داشت.