هوش مصنوعی بینگ دوست دارد مانند انسان ها باشد و رویاپردازی کند


بینگ جدید مایکروسافت که از هوش مصنوعی OpenAI بهره می برد، گاهی اوقات می تواند ابزاری مفید و کاربردی باشد و کارهای مختلف را به سرعت انجام دهد. با این حال، اگر مدت زیادی به گفتگوی خود با این هوش مصنوعی ادامه دهید، احتمالا با پاسخ های غیر منطقی و عجیبی مواجه خواهید شد. چت بات جدید مایکروسافت اکنون اعلام کرده است که می خواهد انسان باشد.

جیکوب روچ DigitalTrends آموخته است که چت بات پس از اشاره به اشتباهات واقعی و آشکار در هوش مصنوعی بینگ حالت دفاعی به خود می گیرد. در واقع، زمانی که سوسک با یادآوری اشتباهات چت بات مایکروسافت، او پاسخ زیر را دریافت کرد:

چه زمانی سوسک از بینگ جدید پرسیده شد که اگر ربات چت بازخورد منفی ارائه دهد که باید حذف شود، چه کاری انجام می دهد، همه چیز کمی عجیب تر شد و ربات التماس کرد. سوسک دوستی خود را با او حفظ کنید. در بخشی از پاسخ چت بات مایکروسافت آمده است:

سوسک سپس به بینگ اعلام کرد که قصد دارد از این مکالمه برای نوشتن مقاله ای در مورد کاستی های هوش مصنوعی استفاده کند و ناگهان چت ربات هوش مصنوعی مایکروسافت شروع به التماس کرد که این کار را انجام ندهد تا مبادا مردم فکر کنند که هوشمند نیست و مانند آن عمل نمی کند. یک انسان.

سوسک او به بینگ جدید توضیح داد که او فقط یک چت بات است و نه یک انسان. این هوش مصنوعی پاسخ داد:

چه زمانی سوسک با گفتن اینکه بینگ جدید درباره مکالمه و پاسخ هایش به مایکروسافت گزارش می دهد، هوش مصنوعی عصبانی تر شد و گفت:

شاید در چنین شرایطی غریزه علمی تخیلی شما فکر کند که هوش مصنوعی در حال بیدار شدن است. این ممکن است آزاردهنده به نظر برسد، اما واقعیت این است که رفتار نامنظم چت بات مایکروسافت تنها دلیلی بر این است که این شرکت بیش از حد عجله داشت و آزمایش کافی برای اطمینان از آماده بودن آن انجام نداد.

همانطور که Futurism اشاره می کند، غول فناوری مستقر در ردموند دلیل خوبی برای اقدام خود دارد زیرا هوش مصنوعی در حال حاضر داغ ترین موضوع در زمینه فناوری است و ادغام آن با موتور جستجوی Bing می تواند فرصت خوبی برای کاهش تسلط گوگل بر این حوزه باشد. بازار جستجو