هواوی واچ 4 احتمالا به سیستم ارتباطی ماهواره ای مجهز خواهد شد


ساعت های سری Huawei Watch 3 حدود دو سال پیش عرضه شد و به نظر می رسد چینی ها تصمیم گرفته اند نسل جدیدی از ساعت های خود را در سال جاری عرضه کنند. منابع آگاه می گویند هواوی به دنبال استفاده از زیرکونیوم در بدنه Huawei Watch 4 است.

گفته می شود Huawei Watch 4 از مواد زیرکون در اطراف نمایشگر خود استفاده می کند. زیرکون دوام و مقاومت در برابر شکستگی بالایی دارد و تا چهار برابر بیشتر از فولاد مقاوم است. زیرکون در طول زمان تغییر نمی کند به طوری که ظاهر Huawei Watch 4 بدون تغییر باقی می ماند. زیرکون احتمالا فقط در مدل پریمیوم Huawei Watch 4 استفاده خواهد شد.

هواوی واچ 4 علاوه بر استفاده از مواد اولیه جدید در بدنه خود، قرار است به سیستم ارتباط ماهواره ای نیز مجهز شود. Gizmochina ادعا می کند که Huawei Watch 4 اولین محصول در صنعت پوشیدنی است که دارای اتصال ماهواره ای است، اما این ادعا درست نیست. گارمین در حال حاضر از سیستم ارتباطی ماهواره ای inReach در برخی از ساعت های خود استفاده می کند.

سیستم ارتباط ماهواره ای Huawei Watch 4 تنها از ارسال پیامک پشتیبانی می کند. اضافه شدن این ویژگی به Huawei Watch 4 اتفاق مهمی است، زیرا اکثر ساعت های هوشمند محبوب بازار چنین ویژگی را ندارند.