همکاری ایلان ماسک و مدیر عامل اسپاتیفای برای مقابله با قوانین اپ استور اپل


اسپاتیفای و الون ماسک قبلاً انتقاداتی علیه قوانین اپ استور اپل وجود داشته است. ماسک و دانیل امدیر عامل اسپاتیفای، این هفته یک بار دیگر دستورالعمل های فروشگاه اپل را زیر سوال برد. آک این قوانین به عنوان پوچ توصیف شد و مدیر عامل توییتر به مشکل جدی افزایش مقیاس فروشگاه App اشاره کرد.

ماسک هفته گذشته امکان درآمدزایی از طریق فروش خدمات اشتراک را در اختیار کاربران خود قرار داد و پس از آن توضیحاتی را در مورد اینکه چرا قابلیت مذکور بعدا در آیفون عرضه می شود، ارائه کرد.

این میلیاردر معروف گفت: “توجه داشته باشید که تنظیم اشتراک در آیفون چند روز بیشتر طول می کشد زیرا اپل در حال حاضر باید همه اشتراک ها را تایید کند.”

ماسک این به دستورالعمل های فروشگاه App در مورد اشتراک های درون برنامه ای برای تحویل محتوای دیجیتال اشاره دارد که توییتر باید از آنها پیروی کند.

دانیل ابا استناد به یک پست توییتر الون ماسک او بار دیگر از قوانین اپ استور انتقاد کرد. مدیر عامل اسپاتیفای گفت: «قوانین اپ استور پوچ است.

نوشته شده توسط 9to5Mac، Spotify نیز در گذشته یکی از مخالفان سرسخت دستورالعمل های اپ استور بوده است. این شرکت حتی از طریق سازمان‌های ضدرقابتی اروپایی علیه غول فناوری کوپرتینویی شکایت کرده است و استدلال می‌کند که اپل خدمات اشتراک موسیقی خود را به صورت رایگان در برنامه ارائه می‌کند، در حالی که Spotify باید 30 درصد از درآمد اشتراک درون برنامه‌ای را به سازنده آیفون بپردازد. برای پرداخت

ماسک او قبلاً گفته بود که هزینه‌های اپ استور اپل اساساً مانند مالیات 30 درصدی بر استفاده از اینترنت است.