همراه اول در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات


به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در چهارمین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت و حفاظت در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی که دیروز 20 دی ماه در ساعت 13 آغاز به کار کرد. مرکز همایش ها و نمایشگاه های خلیج فارس سازمان منطقه ویژه. پارس انرژی اقتصاد شروع به کار کرد و تا 13 دی ماه 1401 ادامه دارد و به روزترین محصولات و خدمات سازمانی را ارائه می دهد.

حضور اولین اپراتور تلفن همراه در این رویداد با محوریت «کسب و کار» به منظور ارائه جدیدترین خدمات سازمانی از جمله نقطه فروش (POC)، امضای دیجیتال، کیف پول دیجیتال، راهکارهای حوزه هوش انرژی، لجستیک و حمل و نقل و همچنین سلامت دیجیتال برای علاقه مندان به صنعت و مشاغل. نفت، گاز و پتروشیمی، نیازهای فعالان این صنعت را ارزیابی می کند و با ابتکارات خود بر اساس فناوری های نوین ارتباطی، به دنبال هوشمندسازی فرآیندها و ارائه راهکارهای نوآورانه در پاسخ به آنها است.

با توجه به اینکه سایر محصولات همراه اول مانند سیستم مدیریت دسترسی، خدمات امنیتی مدیریت شده و اپلیکیشن Uano نیز در کنار سبد خدمات تجاری این اپراتور در این نمایشگاه حضور دارند، لذا تمامی علاقمندان به این صنعت و فعالان آن می باشند. دعوت به حضور در این رویداد از غرفه همراه دیدن فرمایید.

لازم به ذکر است این نمایشگاه به منظور تقویت زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارائه توانمندی ها و تولیدات فنی، تخصصی در حوزه امنیت، فناوری اطلاعات و هوشمندسازی شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان داخلی به صنایع مستقر در بخش ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار می شود. زون (اصلاویه).