هر آنچه از Galaxy A54 و A34 انتظار داریم، میان رده های تازه سامسونگ


گلکسی A53 علاوه بر دوربین اصلی، دارای یک لنز فوق عریض با سنسور 12 مگاپیکسلی، یک سنسور عمق 5 مگاپیکسلی و یک لنز ماکرو با سنسور 5 مگاپیکسلی بود. اما شایعات می گویند که گلکسی A54 احتمالاً بدون سنسور عمق عرضه می شود و رندرهایی که اخیراً از دستگاه به بیرون درز کرده است نیز این موضوع را نشان می دهد. اطلاعات فاش شده ادعا می کنند که دوربین اصلی دستگاه نیز داده های عمق تصویر را جمع آوری می کند و حضور سنسور مذکور را غیرضروری می کند.

در جلو، گلکسی A54 باید یک دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری 4K داشته باشد.

از سوی دیگر، هنوز مشخصات دوربین گلکسی A34 به بیرون درز نکرده است. نسل قبلی این دستگاه دارای دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال، لنز فوق عریض با سنسور 8 مگاپیکسلی، لنز ماکرو با سنسور 5 مگاپیکسلی و سنسور عمق 5 مگاپیکسلی بود. رندرهای رندر شده گلکسی A34 نیز فاقد حسگر عمق هستند، بنابراین احتمالاً مانند برادر بزرگترش بدون آن عرضه خواهد شد.

در نهایت باید گفت که تیزرهای تبلیغاتی سامسونگ از قابلیتی به نام «No Shake Cam» صحبت می کنند که به شما امکان می دهد در حین حرکت بدون تاری ویدیو ضبط کنید.

طراحی

همانطور که بارها در مقاله اشاره کردیم، رندرهای گلکسی A54 و A34 در فضای مجازی منتشر شده و به همین دلیل طراحی هر دو را دیده ایم. از آنجایی که آنها از یک خانواده هستند، طراحی مشابهی دارند.

بیایید با گلکسی A54 شروع کنیم که اطلاعات و رندرهای آن حدود یک ماه پیش به بیرون درز کرد.