هر آنچه از اولین رویداد Unpacked 2023 انتظار داریم


جدای از آن، لپ تاپ تاشو نیز یکی از گزینه هایی است که ممکن است در آینده شاهد معرفی آن باشیم. البته هنوز اطلاعات کافی در مورد این محصول منتشر نشده است، اما شاید سامسونگ ما را غافلگیر کند و در جریان رویداد Unpacked آن را معرفی کند.

رویداد Unpacked آگوست احتمالاً گوشی‌های تاشو بعدی سری گلکسی Z را به نمایش می‌گذارد. البته در مورد این گوشی های هوشمند چیزی نمی توان گفت زیرا اطلاعات خاصی در دسترس نیست.

در نهایت لازم به ذکر است که در سال 2022 شاهد سه رویداد UNPACKED بودیم. در سومین رویداد دستگاه های سری گلکسی A نمایش داده شدند. این اولین باری بود که سامسونگ رویدادی انحصاری برای سری گلکسی A برگزار کرد. چه کسی می داند، ممکن است در سال 2023 شاهد رویداد مشابهی برای سری گلکسی A باشیم!

چگونه Galaxy Unpacked 2023 را تماشا کنیم؟

با وجود هیجان و انتظار فراوان پیرامون Unpacked 2023، بسیاری از مردم مشتاق هستند تا دریابند چگونه می توانند آن را به صورت زنده تماشا کنند.

خوشبختانه، سامسونگ تماشای رویداد آینده Galaxy Unpacked 2023 را آسان کرده است. روش های مختلفی برای انجام این کار در زیر ذکر شده است.

1. در samsung.com تماشا کنید

وب سایت رسمی سامسونگ این رویداد را به صورت زنده پخش می کند تا بتوانید آن را مستقیماً از رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود تماشا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به Samsung.com مراجعه کرده و به دنبال تب “Live” بگردید.

2. کانال های رسانه های اجتماعی سامسونگ را دنبال کنید

صفحات رسمی سامسونگ مانند توییتر، فیسبوک و یوتیوب نیز این رویداد را پخش خواهند کرد. مطمئن شوید که حساب های رسمی شرکت را دنبال می کنید تا به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید برای تماشای زنده این رویداد هشتگ #samsungunpacked را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی جستجو کنید.

3. تیرازیس فایل کنید

مانند هر سال رویداد Unpacked توسط تیم تیرازیس فایل به صورت زنده پوشش داده می شود و شما می توانید این رویداد را از طریق وب سایت و کانال های اجتماعی ما دنبال کنید.

حرف پایانی

در این مقاله سعی کردیم تمام اطلاعاتی را که از اولین گلکسی Unpacked 2023 دریافت کرده ایم خلاصه کنیم تا با خواندن این مقاله متوجه شوید که چه انتظاری دارید.

مطمئناً این یک رویداد هیجان انگیز برای طرفداران سامسونگ در سراسر جهان خواهد بود. با رونمایی از دستگاه های جدید گلکسی، طرفداران این برند می توانند شاهد نسل دیگری از محصولات محبوب این غول کره جنوبی باشند.

به نظر شما همراهان تیرازیس فایل، در رویداد Samsung Galaxy Unpacked شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود؟