هدیه کارت بازی محبوب پلی استیشن را از Oryx Game خریداری کنید


شرکت ها و حتی بانک ها برای خرید یا استفاده از محصولات و خدمات شرکت خود یا سایر فروشگاه های آنلاین، کارت های هدیه را به عنوان جایگزین پول نقد صادر می کنند. کارت های هدیه غیر قابل انتقال هستند و گزینه ای عالی برای هدیه دادن هستند. خرید و فروش کارت هدیه امروزه متداول شده است و بسیاری از افراد وقتی گزینه ای برای هدیه دادن به دوستان، همکاران، کارمندان و حتی عزیزان خود ندارند ترجیح می دهند گیفت کارت های شرکت های مختلف را با کارکردهای متفاوت هدیه دهند.

در ایران به دلیل محدودیت در خرید و ثبت اشتراک در برخی از سایت های خارجی، کارت هدیه با اعتبار زمانی و مالی مشخص برای استفاده در سایت هایی مانند آمازون، گوگل پلی، استیم و … نیز به فروش می رسد. این گیفت کارت ها به افراد کمک می کند تا از خدمات ویژه شرکت ها استفاده کنند.

سایت orixgame برای انواع محصولات مرتبط با بازی خدمات ارائه می کند، مانند خرید کارت هدیه برای پلی استیشن، خرید UC PUBG و خرید Gem Mobile Legend. در ادامه در مورد گیفت کارت پلی استیشن صحبت می کنیم و به این سوال پاسخ می دهیم که چرا باید گیفت کارت پلی استیشن بخریم؟

گیفت کارت پلی استیشن چیست؟

گیفت کارت پلی استیشن یک کارت هدیه برای کنسول پلی استیشن است که توسط سونی برای کاربران، گیمرها و طرفداران پلی استیشن 4 (PS4) به بازار عرضه شده است.

مهم ترین و اصلی ترین مزیت کارت PSN یا کارت شبکه پلی استیشن استفاده از تمامی خدمات و بازی هایی است که فروشگاه پلی استیشن ارائه می دهد و می توانید به جای استفاده از کارت اعتباری (مستر کارت، ویزا کارت، گیفت کارت پلی استیشن) از آنها استفاده کنید. و غیره.). ..) فراهم می کند.

بسیاری از گیمرها و کاربران کنسول بازی پلی‌استیشن 4 می‌دانند که برای انجام بسیاری از بازی‌های آنلاین و خرید بازی‌ها از طریق شبکه پلی‌استیشن، باید یک گیفت کارت پلی‌استیشن PSN بخرند و آن را تنظیم و آن را روی پلی‌استیشن 4 خود بازخرید کنند. می توانید از خدمات و امکانات پلی استیشن 4 استفاده کنید. به ایستگاه دسترسی داشته باشید.

کاربرد استفاده از کارت های هدیه PSN

  • خرید بازی های پلی استیشن
  • بازی های پلی استیشن را پیش خرید کنید
  • استفاده از تخفیف بازی
  • خرید موزیک از سونی
  • خرید تم های آنلاین
  • خرید گیفت کارت پلاس برای بازی های آنلاین

با دریافت گیفت کارت پلی استیشن پلاس می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید و از جدیدترین بازی های رایگانی که سونی به کاربران پلی استیشن پلاس ارائه می دهد لذت ببرید.

یکی از مزیت های گیفت کارت پلی استیشن نداشتن تاریخ انقضا می باشد که می تواند هدیه ای جالب و جذاب برای دوستان و عزیزان شما باشد.

برای هدیه دادن به دوستان یا اعضای خانواده می توانید از کارت هدیه بانکی (گیفت کارت) در مناسبت های مختلف استفاده کنید که با دریافت این کارت و با توجه به میزان اعتبار آن قابل خریداری است.

یادداشت مهم: همانطور که مشخص است، پس از شارژ اکانت پلی استیشن PSN یا بازخرید کد گیفت کارت پلی استیشن در حساب کاربری شما، اعتبار گیفت کارت PS4 قابل انتقال به شخص دیگری نیست. اما اعتبار کارت هدیه بازخرید شده تا زمان استفاده از کل اعتبار در حساب شما باقی می ماند و منقضی نمی شود.

قیمت گیفت کارت پلی استیشن

پلی استیشن بازی های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که باعث می شود روز به روز بر تعداد گیمرهای این کنسول افزوده شود. شما می توانید به سایت بازی Oryx مراجعه کنید، علاوه بر خرید Gem Mobile Legend و UC PUBG Mobile، می توانید گیفت کارت پلی استیشن و قیمت گیفت کارت پلی استیشن مورد نظر خود را دریافت کنید. در این مقاله سعی کردیم به این سوال پاسخ دهیم که برای خرید هدیه کارت بازی محبوب پلی استیشن چه کنیم؟ . امیدواریم توانسته باشیم در معرفی این گیفت کارت به شما کمک کرده باشیم.