هدایای نورزی با همراه اول – زومیت


همراه اول به مناسبت عید نوروز 1402 برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود بسته های عیدی ارائه کرده است که از فردا 8 اسفند ماه تا پایان عید سعید فطر سال 1402 اعتبار دارد.

این بسته‌های ویژه عید در دو گروه «خدمات زندگی دیجیتال» برای استفاده کسب‌وکارهای دیجیتال و «بسته و اعتبار» شامل اعتبار اینترانت و بسته‌های اینترنتی طراحی شده‌اند که تنها از طریق اپلیکیشن «همراه من» قابل فعال‌سازی است.

تمامی مشترکین همراه اول می توانند با ورود به اپلیکیشن موبایل من که خدمات آفلاین مختلفی را ارائه می دهد، از قسمت طرح های تشویقی، گزینه «عید 1402» را انتخاب کنند.

در این قسمت دو چرخ مجزا بسته و اعتبار و خدمات زندگی دیجیتال وجود دارد که با انتخاب مشترک یکی از آنها شروع به چرخش می کند و در نهایت یکی از هدایا به صورت تصادفی برای مشترک فعال و نمایش داده می شود.

بخشنامه «خدمات زندگی دیجیتال» شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای دیجیتالی مختلف مانند اکالا، دیجی کالا، نماوا، آچاره، جاجیگا است.

بسته «بسته و اعتبار» همچنین شامل بسته های مختلف «اعتبار درون شبکه همراه اول از 10000 تا 100000 تومان» و همچنین بسته های «مکالمه نامحدود درون شبکه یک ساعته، 2 ساعته و 2 روزه» است. بسته های اینترنتی مختلفی از جمله «یک گیگ، ۲ گیگ و نامحدود ۲ روزه» نیز در این قسمت گنجانده شده است.

از این رو در این طرح تمامی مشترکین همراه اول ضمن سنجش اقبال خود از هدایای نوروزی همراه اول با عنوان «ایدی اول» نیز بهره مند خواهند شد.