نگاهی به رامسینکس از سال 2016 تا امروز


تنوع ارزی و شبکه های واریز و برداشت: رامسینکس علاوه بر افزایش تعداد ارزهای دیجیتال و بازار، در سال 2019 سعی کرد با کار بر روی شبکه های مختلف سپرده و برداشت ارزهای دیجیتال، محصول را تکمیل کند. امروزه تنوع شبکه های ارزی مختلف باعث کاهش هزینه انتقال و سرعت تراکنش شده است. از سوی دیگر، Remsinks طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را در پلتفرم P2P خود پوشش می دهد و هر روز به تعداد آنها اضافه می شود. خرید و فروش در این مجموعه به دو صورت ریالی و تتر امکان پذیر است.

توسعه ابزارهای معاملاتی: یکی دیگر از مزایای رامسینکس استفاده از ابزارهای معاملاتی است که به کاربر در تسهیل امور کمک می کند. تا کاربران مانند گذشته نگران افزایش یا کاهش شدید قیمت نباشند. در واقع با توسعه این ابزارها ریسک معاملات کاهش می یابد. Remsink با کمک ابزارهای معاملاتی مانند محدودیت توقف ضرر، محدودیت سود و معاملات مشروط OCO، امکان انجام تراکنش ها را به صورت خودکار همگام با صرافی های بین المللی ارائه می دهد. به عبارت دیگر نیازی به نظارت مستمر معامله گران بر بازار نیست و معاملات به صورت خودکار باز و بسته می شوند.

کد هدیه: گیفت کارت Remsinks یک هدیه مدرن است که همگام با رشد فناوری دیجیتال در جهان است که با آن می توانید ارز دیجیتال مورد علاقه خود را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید. این گیفت کارت هم به صورت فیزیکی و هم مجازی قابل انتقال است.

جعبه کد؛ محصولی نوآورانه برای اولین بار در ایران

رفتار معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال گاهی با هیجان همراه است که منطق خاصی به همراه ندارد. رامسینکس برای آن دسته از کاربرانی است که می خواهند کنترل بیشتری داشته باشند و با مدیریت مالی کم ریسک رفتار کنند و کمتر تحت تاثیر فراز و نشیب های بازار قرار بگیرند. سبد شاخص Remsbox به عنوان یک محصول نوآورانه در بازار ارزهای دیجیتال ایران توسط Remsink راه اندازی شد. این سبد که به عنوان سبد قابل معامله شاخص در صرافی رامسینکس برای همه کاربران قابل معامله است، حاوی 10 ارز دیجیتال برتر بازار است که بر اساس ارزش بازار آنها وزن دهی می شود.

مکانیسم کار رامش باکس: همانطور که گفته شد، رامش باکس سبدی متشکل از 10 ارز دیجیتال برتر بازار است. این ارزها بر اساس ارزش بازار آنها در این سبد وزن دهی می شوند. به عنوان مثال، اگر 40 درصد از ارزش بازار 10 ارز دیجیتال برتر جهانی بیت کوین باشد، وزن بیت کوین در هر واحد ارز دیجیتال 40 درصد خواهد بود. در واقع ارزها متناسب با تسلط هستند. آنها در جعبه کد وزن شده اند. با خرید نماد معاملاتی رام باکس به راحتی سبد سرمایه گذاری کم ریسکی از 10 ارز برتر بازار ایجاد کرده اید و دیگر نیازی به خرید و نگهداری ارزهای دیجیتال تکی نخواهید داشت.

تعادل مجدد: به دلیل نوسانات لحظه ای قیمت در بازار ارزهای دیجیتال، با تغییر قیمت ارزها، تسلط آنها نیز دستخوش تغییرات لحظه ای می شود. به عنوان مثال، اگر امروز تسلط اتریوم 18 درصد باشد، ممکن است تغییرات قیمت بر آن غالب شود. روز بعد به 19 درصد خواهد رسید. ربات‌های تنظیم‌کننده ارزهای دیجیتال وظیفه دارند وزن دارایی‌ها را به صورت روزانه تنظیم کنند تا به کاربران اطمینان دهند که وزن دارایی‌ها هر روز با تسلط دارایی در بازار ارزهای دیجیتال مطابقت دارد.

بازاریابی: با توجه به اهمیت نقدینگی دارایی ها در دنیای مالی، ربات های معامله گر رامش باکس در هر لحظه با ثبت سفارش های مختلف وظیفه مدیریت بازار رامش باکس را بر عهده دارند تا هر کاربری بدون نگرانی از امکان خرید این سبد خرید کند. انحلال واحدهای رامش باکس

مقایسه بازده رامش باکس با برخی دارایی های دیگر: رامش باکس در ابتدای مرداد 1401 معرفی شد و در فاصله بیش از 6 ماهه تا 24 بهمن 1401 بازدهی 54 درصدی را به ثبت رساند. این در حالی است که بازدهی دلار در این مدت حدود 41 درصد بوده است.

با تکیه بر تیمی متخصص و جوان

تمام این مسیر با تلاش تیم جوان رامسینکس طی شده است. هسته اولیه تشکیل رامسینکس کمتر از 10 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف بود و در سال 1400 با توسعه و گسترش کیفیت محصولات و خدمات در راستای اهداف رامسینکس، تعداد پرسنل به میزان قابل توجهی افزایش یافت و سپس تیم منابع انسانی در پایان آگوست 1400 گسترش یافت و به عنوان یک تیم منسجم شروع به کار کرد. پس از گذشت یک سال و نیم از گسترش این تیم، در کنار بهبود بسیاری از فرآیندهای داخلی سازمان، رشد بیش از 350 درصدی در تعداد پرسنل و بر اساس این گزارش، بیش از 50 نفر بوده است. درصد جذب نیرو در سال 1401 انجام شده است.

یکی دیگر از کارهای انجام شده در تیم منابع انسانی رامسینکس، آموزش پرسنل برای افزایش توانمندی آنهاست، همچنین حفظ نیروی انسانی بسیار حائز اهمیت است و سعی شده است با استفاده از برنامه های مختلف به این اهداف در تیم منابع انسانی دست یابد. میانگین سنی پرسنل رامسینکس 26 سال است و این مهم نشان دهنده سیاست کلی این شرکت در حوزه سرمایه انسانی در قالب جوانان است.

پشتیبانی با هدف رضایت کاربر

یکی از این تیم های جوان تیم پشتیبانی است که همزمان با شروع فعالیت رامسینکس کار خود را آغاز کرد و تا به امروز این تیم 50 نیروی پشتیبانی دارد. در این سال ها «کوتاه کردن زمان انتظار کاربران»، «افزایش رضایت» و «تجربه کاربری بهتر»، «کاهش تعداد سوالات بی پاسخ» از جمله کارهای این تیم جوان بود.