نکاتی که برای خرید کولر گازی اقساطی در کرج باید در نظر بگیرید


1) انواع کولر گازی تک واحدی کولر گازی اقساطی در کرج

در یک کولر گازی تک، هر سه جزء اصلی در یک جعبه قرار می گیرند. این سیستم ها را می توان بیشتر به چند نوع طبقه بندی کرد.

کولرهای پنجره ای

این سیستم به طور کلی بر روی یک پنجره نصب می شود و معمولاً هوای گرم را از پشت و کناره ها خارج می کند در حالی که سیستم خنک کننده مبرد به داخل خانه می رود. قیمتش نسبت به مدلهای دیگه کمتره ولی صدایش خیلی بلنده. کولرهای پنجره ای برای خانه های کوچک یا آپارتمان ها انتخاب خوبی هستند.

سیستم های PTAC

تهویه مطبوع ترمینال بسته بندی شده (PTAC) اغلب در هتل ها، بیمارستان ها، مشاغل و ساختمان های آپارتمانی و بلوکی که تهویه مطبوع مرکزی را ارائه نمی دهند، یافت می شوند. این سیستم ها اغلب عملکردی مشابه کولرهای پنجره ای دارند. اگر اتاقی به خانه خود اضافه کرده باشید و اتاق جدید به کانال خنک کننده مرکزی فعلی شما متصل نباشد، سیستم PTAC نیز مفید است. برای خرید کولر گازی اقساطی در کرج و داکت اسپلیت اقساطی در کرج می توانید به ما مراجعه کنید.

کولر گازی قابل حمل

با یک تهویه مطبوع قابل حمل، هوای گرم از طریق یک لوله اگزوز بزرگ که از طریق پنجره یا سوراخی در دیوار متصل است، خارج می شود و هوای گرم را به بیرون هدایت می کند. این نوع واحد به گونه ای طراحی شده است که ارزان و آسان برای نصب و جابجایی باشد. با این حال، همچنین می تواند بسیار پر سر و صدا باشد و ظرفیت محدودی داشته باشد.

کولر گازی سیار صنعتی

این کولر گازی بسیار قدرتمند است و می تواند هوای سرد را از طریق لوله های خرطومی قابل تنظیم که معمولا در قسمت جلویی کولر نصب می شود به محل مورد نیاز برساند. این مدل ها برای اتاق های سرور کامپیوتر یا محیط های دیگری که به دما و رطوبت محیطی ثابت نیاز دارند ایده آل هستند.

کولر گازی قابل حمل

این نوع کولرگازی ها عملکردی مشابه کولر گازی دیواری دارند اما از نظر اندازه و شکل شبیه به بخاری هستند و قابل حمل بوده و نیازی به نصب در محل ثابت ندارند. آنها می توانند گرمایش و سرمایش مقرون به صرفه را فراهم کنند.

2) کولر گازی اسپلیت یا دو تکه

سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت از دو قسمت تشکیل شده است. پر سر و صداترین قسمت کولر گازی، کمپرسور، در بیرون قرار می گیرد، در حالی که بخش بسیار سبک تر و ساکت تر، از جمله پنل کنترل، در داخل خانه قرار می گیرد. کولر گازی اسپلیت مدرن مجهز به ریموت کنترل و پمپ حرارتی برای ماه های سردتر می باشد. آنها معمولا دارای یک فیلتر هوای درشت هستند که از سیم پیچ های سیستم محافظت می کند. آنها همچنین مجهز به فیلترهای هوا هستند که به تصفیه هوا، از بین بردن گرده، گرد و غبار و بو کمک می کند. با خرید کولر گازی اقساطی در کرج و داکت اسپلیت اقساطی در کرج هوای مطبوع در منزل خود داشته باشید.

سیستم های اسپلیت دیوار

سیستم های اسپلیت دیواری یکی از رایج ترین انواع کولر گازی در محیط های مسکونی می باشد. آنها برای ارائه خنک کننده کارآمد و به حداقل رساندن نویز عملیاتی ایده آل هستند و به کاربران درجه بالایی از کنترل بر تنظیمات دما را می دهند.

سیستم های اسپلیت روی زمین

کولر گازی اسپلیت در دو نوع اصلی موجود می باشد.

سیستم های ستون شکاف مدل های بزرگ و با ظرفیت بالایی هستند که معمولا برای خنک کردن اتاق های بزرگتر استفاده می شوند. اغلب در سالن های انتظار و پذیرایی استفاده می شود. این دستگاه جریان شدیدی از هوا تولید می کند که ایستادن طولانی مدت زیر کولر گازی را برای کسی مشکل می کند.

کابینت های اسپلیت بسیار کوچکتر از نمونه های مشابه خود هستند و معمولاً برای سرمایش داخلی یا گلخانه های جدید استفاده می شوند.

کانال اسپلیت یا داکت اسپلیت

داکت اسپلیت که به عنوان تهویه مطبوع مرکزی نیز شناخته می شود، برای ساختمان هایی که دارای سیستم کانال هستند ایده آل است. اغلب در جاهایی استفاده می شود که چندین منطقه یا اتاق یا حتی مکان های جداگانه نیاز به خنک شدن دارند. این باعث می شود برای بسیاری از مکان های اداری مناسب باشد.

مزیت این نوع کولر گازی این است که می توانید اسپلیت را در مکان هایی که زیاد استفاده نمی شود یا با توجه به ترجیحات دمایی مختلف خاموش کنید. با این حال، نصب این سیستم می تواند گران تر و پیچیده تر و زمان بر باشد. برای مشاوره قبل از خرید کولر گازی اقساطی در کرج و داکت اسپلیت اقساطی در کرج با ما تماس بگیرید.

کاست سقفی شکافته می شود

کولرگازی کستی برای سرمایش و گرمایش فضاهای مسکونی و تجاری ایده آل است. بزرگترین مزیت این نوع اسپلیت ها زیباسازی است، زیرا قسمت اعظم یونیت بالای سقف قابل مشاهده نیست. یونیت ها را می توان بر روی دیوار یا سقف نصب کرد و یا حتی در فضاهای باریک یا محدود که امکان نصب سیستم اسپلیت دیواری یا کانالی وجود ندارد، به حالت تعلیق درآمد.

از آنجایی که هوا در این کولرها در چهار جهت پخش می شود، یک کاست اسپلیت سقفی می تواند مانند کولرهای سه یا چهار دیواری عمل کند.

تهویه مطبوع چند اسپلیت

سیستم های چند اسپلیت اساساً همان سیستم های اسپلیت هستند، با این تفاوت که بیش از یک واحد داخلی به یک یونیت کمپرسور خارجی متصل است. کندانسورها در این نوع واحدها اغلب قوی تر از کولرهای معمولی هستند. آنها همچنین امکان استفاده از انواع مختلف یونیت های داخلی-دیواری، کاست های سقفی و غیره را که از یک کندانسور اجرا می شوند را می دهند.

بزرگترین عیب این نوع یونیت این است که اگر یونیت خارجی خراب شود، کل سیستم از کار می افتد. با این حال، یک سیستم چند تقسیم ممکن است جایگزین مقرون به صرفه تری برای سیستم های چند تقسیمی باشد.

فاکتورهایی که در انتخاب کولر گازی اقساطی در کرج باید در نظر بگیرید

برای اطمینان از خرید بهترین کولر گازی برای منزل یا محل کار خود، باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید:

اندازه اتاق: یک دستگاه تهویه مطبوع با ظرفیت خنک کننده متناسب با اندازه اتاق انتخاب کنید. با خرید کولر گازی اقساطی در کرج و داکت اسپلیت اقساطی در کرج گرما را در زمستان و سرما را در تابستان به خود هدیه دهید.

بهره وری: سیستم های خنک کننده دارای رتبه بندی بهره وری انرژی مبتنی بر ستاره (EERs) هستند. هر چه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، بهره وری انرژی سیستم بهتر و هزینه عملیاتی آن کمتر می شود.

نصب و نگهداری: نحوه عملکرد سیستم خنک کننده شما تا حد زیادی به نحوه نصب آن بستگی دارد. یک تکنسین نصب و سرویس می‌تواند نیازهای کیفیت هوای داخلی شما را به دقت ارزیابی کند و محصولات و الزامات نگهداری را توصیه کند.

تمیزی فیلتر: تمیز نگه داشتن فیلتر می تواند 5 تا 10 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند و عمر مفید سیستم خنک کننده شما را افزایش دهد.

کنترل نویز: آخرین چیزی که می خواهید این است که یک کولر گازی خواب شما را خراب کند یا بر بهره وری و تمرکز کارمندان شما تأثیر بگذارد. هر سیستم خنک کننده باید دارای سطح عملکرد نویز در مشخصات محصول خود باشد. صدای یک کولر گازی آرام در محدوده 50 تا 60 دسی بل است، تقریباً با میزان صدای یک مکالمه آرام.

حرف آخر در مورد کولر گازی اقساطی در کرج

کولر گازی در حال حاضر بخش مهمی از زندگی ما است. مردم در تابستان خنک و در زمستان با کولر گرم هستند. در نتیجه کولر گازی اقساطی در کرج وسیله ای نجات بخش است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. ما تقریباً هر آنچه را که در مورد کولر گازی و داکت اسپلیت اقساطی کرج باید بدانید، از جمله تعریف، عملکرد و کارایی آنها در اختیار شما قرار داده ایم. امیدوارم از خواندن لذت برده باشید، اگر چنین است، لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اطلاعات تماس نمایندگی کولر گازی بوش در استان البرز کرج

نشانی:

کرج رجایی شهر، خیابان مطهری، روبروی بازار ملاصدرا، جنب استقلال جنوبی

تلفن دفتر:

02634453348

نام مدیر:

آقای ساسان ایقانی

تلفن همراه:

09121892705

سایت اینترنتی:

تهویه مطبوع-نصب-karaj.com