نوتینگ فون 2 دارای پردازنده نسل هشتمی اسنپدراگون خواهد بود


Nothing Phone 1 یکی از جالب ترین گوشی های سال 2022 بود. چیزی که Notting Phone را از سایر گوشی های هوشمند متمایز می کرد طراحی پشت و نوارهای نور خیره کننده آن بود که جلوه زیبایی به دستگاه می بخشید. با این حال نسل هفتم پردازنده اسنپدراگون این گوشی را به یکی از گوشی های میان رده تبدیل کرد و در نهایت باعث بیگانه شدن برخی از علاقه مندان شد.

خوشبختانه افرادی که منتظر معرفی Notting Phone 2 هستند نیازی به نگرانی در مورد این موضوع ندارند. در کنگره جهانی موبایل 2023، Nothing و Qualcomm اعلام کردند که Nothing Phone 2 دارای پردازنده اسنپدراگون 8 خواهد بود که این گوشی هوشمند را در سال 2023 به یک دستگاه برتر با قدرت پردازشی قابل مقایسه با پرچمداران تولیدکنندگان بزرگ تبدیل می کند.

البته این شرکت در مورد جزئیات پردازنده صحبتی نکرد. این احتمال وجود دارد که نوکیا 2 با پردازنده نسل دوم اسنپدراگون 8 عرضه شود که در حال حاضر بهترین پردازنده موجود در گوشی های پرچمدار است. با این حال، این امکان وجود دارد که با پردازنده نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس سال گذشته یا حتی نسل اول اسنپدراگون 8 عرضه شود. اگر نوتینگ با این پردازنده های قدیمی سازگار بود، به Nothing Phone 2 این امکان را می داد که بدون افزایش قیمت، قدرت و عملکرد رضایت بخشی داشته باشد.

در واقع، بسیار منطقی به نظر می رسد که Nutting این مسیر را برای گوشی دوم خود طی کند. Nothing Phone 1 با قیمت 483 دلار به دلیل ویژگی هایی مانند طراحی منحصر به فرد، پردازنده خوب (نه عالی)، شارژ بی سیم و کیفیت دوربین مناسب، نسبتاً ارزان بود. با این حال، اگر Note Phone 2 با پردازنده Snapdragon 8 Gen 2 عرضه شود، قیمت اولیه را تا حد زیادی افزایش می دهد که ممکن است طرفداران را از خرید گوشی منصرف کند.

تمام آنچه گفته شد، صرف نظر از اینکه آخرین گوشی هوشمند ناتینگز با کدام پردازنده اسنپدراگون به پایان می رسد، اخبار تضمین می کند که Phone 2 گران تر از Phone 1 خواهد بود. اما سوال اینجاست که این افزایش قیمت چقدر خواهد بود؟ آیا این گوشی قرار است قیمت پرچمداران را بپذیرد؟

باید منتظر ماند و دید که در نهایت Nutting چه تصمیمی می گیرد و کدام پردازنده را برای دستگاه جدیدش مناسب تر می داند. جزئیات بیشتر هنوز فاش نشده است؛ با این حال می توانید مطمئن باشید که گوشی بعدی این برند از قدرت پردازش بالایی برخوردار خواهد بود.