نوتینگ تلفن 2; آنچه تاکنون در مورد این گوشی می دانیم


Noteing Fone 1 ظاهر خاصی دارد که آن را از هر رقیبی متمایز می کند. این بیشتر به لطف چراغ های پشت گوشی (The Glyph) است. ما چیز زیادی در مورد Notting Phone 2 نمی دانیم. اما ظاهرا این گوشی دارای چراغ نیز خواهد بود.

با این حال، Glyph احتمالا دستخوش تغییرات و مجموعه ای از ویژگی های جدید خواهد شد. این امکان وجود دارد که توجه‌های آینده بتواند نورها را روشن‌تر یا کارآمدتر کند. با این حال، یکی از چیزهایی که Glyph تقریباً قطعا نخواهد داشت، نورپردازی RGB است. نیازی به گفتن نیست که Noteing Phone 1 فقط می تواند نور سفید را از The Glyph تولید کند.

در مورد قطعات داخلی گوشی نیز باید بگوییم که شاهد ارتقاءهایی خواهیم بود. Carl P تایید کرد که Notig Phone 2 محصولی پرمیوم و لذت بخش تر از Notig Phone 1 خواهد بود. اگرچه موضوع مذکور مبهم است، اما نشان می دهد که گوشی 2023 Notting برای قطعات داخلی پیشرفته در نظر گرفته شده است.

در MWC 2023، ناتینگ تایید کرد که از پردازنده سری اسنپدراگون 8 برای نوتینگ فون 2 استفاده خواهد کرد. اما مشخص نکرد که این تراشه 8 Gen 1 یا 8 Plus Gen 1 یا 8 Gen 2 خواهد بود. دوربین، نمایشگر و سایر مشخصات Notting Phone 1 همگی متوسط ​​بودند که یک حرکت حساب شده برای ارزان نگه داشتن قیمت بود.

البته بعید نیست که Nutting تنها پس از یک نسل جهش بزرگی از میان رده به قلمروی پرمیوم داشته باشد. به عبارت دیگر، انتظار برخی از ارتقاء در Note 2 را داشته باشید. اما انتظار نداشته باشید که با پیکسل 7 پرو گوگل و گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ رقابت کند.

منابع نزدیک به رسانه های MySmartPrice ادعا می کنند که گوشی آینده ناتینگهام احتمالا حداقل 12 گیگابایت رم، رم مجازی قرضی، 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت. همچنین، شایعات حاکی از آن است که ممکن است صفحه نمایش AMOLED تطبیقی ​​با نرخ رفرش 120 هرتز داشته باشد.

در نهایت، می دانیم که Nutting در حال حاضر عملیات نرم افزاری خود را در داخل انجام می دهد. انتظار می‌رود که Noteing Phone 2 به وعده اصلی به‌روزرسانی نرم‌افزار خود یعنی سه به‌روزرسانی اندروید و چهار سال وصله امنیتی پایبند باشد.

Nothing Phone 2 چقدر هزینه خواهد داشت؟