نمونه اولیه گوشی شیائومی با قابلیت تا شدن به بیرون فاش شد


اکثر گوشی های تاشو، به استثنای سری Mate X هواوی و خانواده Royole FlexPai، به سمت داخل تا می شوند. دو گوشی تاشو شیائومی نیز قابلیت تا شدن به داخل را دارند. اما افشای جدید یک نمونه اولیه جالب را نشان می دهد.

به گزارش androidauthority، افشاگری به نام کوبا وویچیچوسکی او در توییتر تصاویری از نمونه اولیه گوشی تاشو شیائومی منتشر کرد که طراحی گوشی را به سمت بیرون نشان می دهد. این قاب نسبت به گوشی های Mi Mix Fold و Mix Fold 2 این شرکت تغییرات زیادی ایجاد می کند. تصاویر زیر را ببینید.

تصاویر گفته شده یک گوشی را نشان می دهد که شباهت زیادی به سری Mate X هواوی دارد که بیشتر به دلیل طراحی کلی و قرارگیری نوار دوربین پشتی است. حداقل چهار دوربین در این نوار دیده می شود. از طرف دیگر نمونه اولیه باتری ها، مدارها و موارد دیگر را نشان می دهد.

علاوه بر این، افشاگر جزئیات دیگری درباره این گوشی ارائه کرد و اشاره کرد که این گوشی دارای تراشه اسنپدراگون 855 متعلق به دوران 2019 و مودم X50 5G است. او همچنین ادعا کرد که تعداد بسیار کمی از واحدها در معرض دید عموم قرار گرفته اند، که با توجه به اینکه در حال حاضر فقط یک نمونه اولیه است قابل درک است.

مقاله مرتبط:

هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه چرا این طرح خاص به صورت تجاری در دسترس نیست، وجود ندارد. اما شاید دوام یکی از دغدغه های اصلی باشد. طرح های تاشو به داخل اولویت بیشتری دارند. زیرا این سبک از صفحه های تاشو نسبتا شکننده در برابر خط و خش و آسیب های دیگر محافظت می کند.