نمایشگر گلکسی اس 23 اولترا به احتمال زیاد خمیدگی کمتری نسبت به اس 22 اولترا دارد


ناشناس، یک رندر CAD در شبکه اجتماعی چینی Weibo پستی را منتشر کرده است که به نظر می رسد نمای جانبی از این گوشی هوشمند باشد و افشاگر باتجربه Ice Universe معتقد است که این گوشی Galaxy S23 Ultra سامسونگ است.

رندر مورد بحث حاوی جزئیات زیادی نیست، اما نشان می دهد که صفحه نمایش خمیده گلکسی اس 23 اولترا نسبت به نسل قبلی کمتر است. سامسونگ سال‌هاست که دستگاه‌های گران‌قیمت خود را با نمایشگرهای خمیده عرضه می‌کند، اما به نظر می‌رسد که گلکسی اس 23 اولترا نمایشگر صاف‌تری نسبت به قبل خواهد داشت.

رندر CAD Samsung Galaxy S23 Ultra از کنار

ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته تا گوشه های گرد را در پرچمدار جدید خود بسیار زاویه دار کند. قبلا Ice Universe به این تغییر در طراحی Galaxy S23 Ultra اشاره کرده بود. در رندر جدید CAD می بینیم که قسمت میانی قاب گوشی ضخیم تر است. فضای اضافی می تواند به سامسونگ کمک کند تا از سیستم خنک کننده بهتری استفاده کند.

مقاله مرتبط:

شایعات تایید نشده می گویند که سامسونگ گوشی های سری گلکسی اس 23 را در اوایل فوریه معرفی خواهد کرد. این گوشی‌ها احتمالاً با پردازنده Snapdragon Gen 2 در تمام بازارهای جهان عرضه می‌شوند، در حالی که سامسونگ معمولاً سری Galaxy S را در بازارهای خارج از ایالات متحده با پردازنده Exynos عرضه می‌کند. گلکسی اس 23 اولترا احتمالا دارای دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی خواهد بود.