نمایشگر بازی BOE با نرخ تازه سازی 600 هرتز معرفی شد


در کنفرانس جهانی صنعت نمایشگر که اخیرا برگزار شد، BOE (گروه الکترونیک شرقی پکن) از نسل بعدی مانیتورهای بازی با نرخ تازه سازی 600 هرتز رونمایی کرد. این پنل بر روی یک لپ تاپ 16 اینچی با مشخصات سخت افزاری ناشناخته استفاده شد که به نظر می رسد دارای پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce RTX باشد.

در حال حاضر بالاترین نرخ تازه سازی متعلق به یکی از لپ تاپ های دل به نام Alienware x17 R2 است که از نرخ 480 هرتز پشتیبانی می کند. بنابراین معرفی صفحه نمایش 600 هرتزی برای گیمرها به ویژه بازیکنان eSports خبر بسیار شگفت انگیزی خواهد بود.

درست مانند بسیاری از مانیتورهای بازی که از وضوح Full HD استفاده می کنند، BOE نیز برای نمایشگر جدید خود همان رزولوشن را در نظر گرفته است. همچنین در ابتدای سال جاری این شرکت مانیتور گیمینگ دیگری را با ابعاد 27 اینچ و کیفیت FHD معرفی کرد که از نرخ رفرش 500 هرتز پشتیبانی می کند. BOE همچنین از یک صفحه نمایش 34 اینچی با نرخ رفرش 165 هرتز و نسبت کنتراست 100000:1 رونمایی کرد.

تاکنون جزئیات دقیق و کامل تری از نمایشگر جدید BOE ارائه نشده است. اما با نزدیک شدن به نمایشگاه CES 2023، ممکن است به زودی اطلاعات بیشتری درباره این محصولات و نمایشگر 600 هرتزی فاش شود و باید دید برای استفاده از نمایشگری با نرخ رفرش 600 هرتزی چه سخت افزاری لازم است.