نمایشگر اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل توسط ال جی و سونی عرضه شده است


اپل احتمالاً اولین نسل از هدست های واقعیت ترکیبی خود را اواخر امسال معرفی خواهد کرد و به نظر می رسد ال جی و سونی تامین کنندگان اصلی نمایشگرهای این محصول باشند. ما انتظار داریم صفحه نمایش های استفاده شده در این هدست ها از نظر فناوری پیشرفته باشند و وضوح چشمگیری ارائه دهند. برخلاف نمایشگرهای OLED معمولی، این پنل‌ها از یک بستر CMOS مبتنی بر ویفر سیلیکونی به جای زیرلایه شیشه‌ای استفاده می‌کنند.

در مقایسه با نمایشگرهای معمولی OLED گوشی های هوشمند، صفحه نمایش هدست واقعیت ترکیبی اپل وضوح بسیار بیشتری را ارائه می دهد. زیرا چنین محصولی به این سطح از وضوح نیاز دارد. این پنل ها به کاربران بیشتری اجازه حضور در فضا را می دهد خود را در واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی غرق کنید.

گزارش کردن Gizmochina، Sony و LG در توسعه نمایشگرهای هدست واقعیت ترکیبی اپل از سامسونگ جلوتر هستند. به همین دلیل به عنوان تامین کننده اصلی پنل های مورد نیاز این محصول انتخاب شده اند.

انتظار می‌رود استفاده از نمایشگرهای OLEDOS در هدست‌های واقعیت ترکیبی آینده اپل، استاندارد جدیدی را در بازار این محصولات ایجاد کند و تجربه‌ای فراگیرتر و واقعی‌تر را در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین همکاری اپل، ال جی، سونی و سامسونگ در این زمینه حکایت از فناوری پیشرفته ای دارد که به توسعه سریعتر هدست واقعیت ترکیبی اپل کمک خواهد کرد. گفته می شود که این محصول انقلابی در نحوه تعامل ما با دنیای فناوری خواهد کرد.