نقل قول در توییتر چیست؟ – زومیت


هنگامی که در توییتر تازه کار هستید، ممکن است با عبارات ناآشنا که در میان افراد توییتر به عنوان “اصطلاحات توییتر” شناخته می شود، کمی گیج شوید. واقعیت این است که همه این اصطلاحات در شبکه های اجتماعی دیگر با نام های دیگری وجود دارد. به عنوان مثال، کاربران توییتر از یک “لایک” به عنوان “fave” یاد می کنند. این اصطلاحی است که از زمان های قدیم برای عمل لایک کردن یک توییت به کار می رفته است. نظر دادن در توییتر در حال پخش مجدد است. ارسال مجدد در توییتر همان ریتوییت و…

در مقالات قبلی برخی از این اصطلاحات مانند ذکر در توییتر چیست؟ توضیح دادیم در ادامه همین مطالب، این بار خواهیم دید که نقل قول در توییتر چیست؟ بنابراین، اگر کاربر جدیدی هستید یا قصد دارید یک حساب کاربری توییتر بسازید (باز کردن حساب توییتر؛ آموزش تصویری ساخت اکانت توییتر)، این مقاله را از دست ندهید.

نقل قول در توییتر به چه معناست؟

هنگامی که توییتر برای اولین بار توسعه یافت، غیرممکن بود که آنچه را شخص دیگری پست کرده بود توییت کرد. بخشی از این محدودیت مزاحم به این دلیل بود که اکثر اعضا در توییت می‌نویسند که چه می‌کنند یا به چه فکر می‌کنند. با این حال، توییتر به سرعت تبدیل به یک انجمن عمومی شد و به راهی برای نقل قول از دیگران نیاز داشت.

اولین ReTweet یک سال پس از راه اندازی توییتر ظاهر شد و برخی به صورت دستی یک “RT” را به جلوی توییت اضافه کردند. تنها کاری که “RT” انجام داد این بود که نشان داد آنچه در مورد آن نوشتید ایده اصلی شما نبود. اما لزوماً نگفت که توئیت را از کجا آورده اید.

حدود دو سال و نیم پس از اینکه کاربران توییتر به کپی دستی یک توییت و اضافه کردن RT در جلوی آن عادت کردند، توییتر دکمه ReTweet را راه اندازی کرد. هنگام استفاده از این دکمه، توییت و ایده اصلی برجسته خواهند شد. این امر گفتگو را بسیار آسان کرد.

به طور خلاصه، توییتر متوجه شد که دکمه ReTweet به کاربران اجازه نمی دهد که زمینه را به توییت اضافه کنند. هنگامی که آنها سعی کردند نظر خود را با استفاده از RT اضافه کنند، محدودیت کاراکتر به شدت آنچه را که می گویند محدود کرد.

بنابراین، بیش از 5 سال پس از راه اندازی دکمه ReTweet، توییتر گزینه ای را به شما می دهد تا یک ReTweet سنتی یا نقل قول توییت اضافه. تفاوت این است که یک توییت نقل‌قول‌شده شامل تصویری از توییت اصلی و یک ریتوییت است که به شما امکان می‌دهد نظر خود را در بالای توییت اصلی قرار دهید و هر دو را برای فالوورهای خود منتشر کنید. به این ترتیب، همه می توانند زمینه پشت توییت و ایده اصلی و منبع نظر شما را ببینند.

چگونه یک توییت نقل قول کنیم؟

اگر می خواهید توییت را همراه با نظر خود به اشتراک بگذارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • بر روی دکمه ریتوییت زیر توییت مورد نظر کلیک کنید و سپس نقل قول توییت انتخاب کنید.
  • حالا نمای خود را وارد کنید و سپس روی دکمه کلیک کنید توییت برای توییت کردن یک نقل قول از توییت مانند تصویر زیر ضربه بزنید.

تفاوت بین cut و replay چیست؟

پاسخ همان نظر دادن است. وقتی می خواهید نظر خود را در مورد یک توییت بیان کنید، آن را ریتوئیت می کنید. بازنشر توییت در زیر قابل مشاهده و خواندن است. در ابتدای مقاله توضیح دادیم که وقتی یک توییت را نقل قول می کنید، آن توییت به همراه نقل قول شما در پروفایل شما و جدول زمانی کسانی که شما را دنبال می کنند قابل مشاهده خواهد بود. همچنین، اگر شخصی توییت اصلی را باز کند، می‌تواند روی نقل قول توییت‌ها کلیک کند تا همه نقل‌قول‌های قابل مشاهده برای آن توییت را ببیند.

اگر می خواهید ویدیویی را در توییت یا پاسخ دانلود کنید، به مقاله دانلود ویدیو از توییتر با 5 روش مختلف نروید.

تفاوت بین نقل قول و بازتوییت چیست؟

همانطور که مشاهده کردید، ریتوییت و نقل قول را می توان از طریق نماد ریتوییت انجام داد. توییتی را که انتخاب کرده اید بازتوییت کنید به همین ترتیب در پروفایل شما ظاهر می شود. نقل قول یک توییت به شما امکان می دهد نظرات خود را اضافه کنید و حتی آن را ویرایش کنید.

بنابراین، وقتی یک توییت را نقل قول می‌کنید، معمولاً احساس می‌کنید که نیاز به اظهار نظر در حمایت یا مخالفت با آن توییت دارید، یا شاید فقط می‌خواهید همان تجربه را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید. برای درک بهتر، مقاله ریتوییت در توییتر چیست؟ را بخوانید

نقل قول خصوصی در توییتر به چه معناست؟

نقل قول خصوصی زمانی است که حساب های خصوصی که شما آنها را دنبال نمی کنید، توییت های شما را نقل قول می کنند. این بدان معناست که آنها می توانند روی توییت شما نظر بدهند بدون اینکه شما بدانید آنها چه می گویند.

سوالات متداول تیرازیس فایل

  • هدف از نقل قول یک توییت چیست؟

    توییت نقل‌قول‌شده، بازتوییتی است که به شما امکان می‌دهد نظر خود را در بالای توییت اصلی قرار دهید و هر دو را برای فالوورهای خود منتشر کنید. به این ترتیب، همه می توانند زمینه پشت توییت را ببینند.

  • چرا کاربران توییتر از نقل قول های خصوصی متنفرند؟

    وقتی توییت شما خصوصی است، نمی‌توانید محتوای متنی را که مطابق توییت شما ضبط شده است ببینید. بنابراین، از آنجایی که مشخص نیست این دیدگاه منفی است یا مثبت، بدیهی است که کاربران توییتر از نقل قول های خصوصی خوششان نمی آید.