نقص غیر منتظره؛ روکش Gorilla Glass Vectus 2 Galaxy S23 Ultra به راحتی خط و خش را از بین می برد.


Corning ادعا می کند که پوشش Gorilla Glass Vectus 2 در Galaxy S23 Ultra در برابر سقوط از ارتفاع یک متری روی بتن و سقوط از ارتفاع دو متری روی آسفالت مقاوم است. البته به نظر می رسد این شرکت روی مقاومت وکتوس 2 در برابر خط و خش تمرکز چندانی نداشته است; چرا که یکی از صاحبان پرچمدار جدید سامسونگ ادعا می کند که دستگاه او در حالی که در جیبش بوده خراش های جزئی برداشته است.

AdamJMatlock ویدیویی را در توییتر منتشر کرد و با استفاده از چراغ قوه گوشی دوم خود صفحه نمایش گلکسی اس 23 اولترا را در جیب خود به مخاطب نشان داد که هنگام راه رفتن در بازار با خراش های جزئی مواجه شد. به گفته این فرد، چیز دیگری در جیب او نبود. WccfTech می نویسد اگرچه گوشی مذکور می تواند در برابر شعله و خم شدن مقاومت بالایی از خود نشان دهد، اما به نظر می رسد بزرگترین نقطه ضعف آن در برابر اجسام تیز باشد.

این احتمال وجود دارد که جیب شلوار AdamJMatlock مقداری شن و ماسه داشته باشد و این ذرات ریز باعث ایجاد خراش روی Galaxy S23 Ultra شده باشد، زیرا ماسه بسیار ساینده است. با این حال، کورنینگ و سامسونگ باید این موضوع را با دقت بیشتری بررسی کنند. زیرا اگر گزارش های مشابه بیشتری منتشر شود، غول فناوری کره جنوبی باید جایگزین های بی قید و شرطی را به مشتریان خود ارائه دهد.

AdamJMatlock می گوید که از Galaxy S23 Ultra خود نهایت مراقبت را کرده است، اما گوشی به راحتی خراشیده می شود. بنابراین حتی در گران ترین گوشی های بازار هم نمی توان به اولین لایه محافظ صفحه نمایش آنها اعتماد کرد و بهترین راه حل استفاده از عینک محافظ است. به نظر می رسد Corning در ساخت گوریلا گلس وکتوس 2، افزایش مقاومت در برابر ضربه را بر مقاومت در برابر خراش در اولویت قرار داده است.شما می توانید با مراجعه به بررسی متنی و ویدئویی اختصاصی تیرازیس فایل در مورد گلکسی اس 23 اولترا، اطلاعات جامع تری در مورد قابلیت ها و عملکرد این گوشی پرچمدار به دست آورید.