نقاط ضعفی که شیائومی باید در گوشی های خود برطرف کند


تمام تولیدکنندگان بزرگ تلفن همراه، از شیائومی گرفته تا سامسونگ و اپل، نقاط ضعف خود را در کنار ویژگی های مثبت خود دارند. از آنجایی که ما همیشه سعی می کنیم بهترین و جدیدترین ویژگی های هر گوشی یا برندی را بررسی کنیم، منطقی به نظر می رسد اگر گاهی اوقات به ایرادات آنها بپردازیم و از آنها انتظار داشته باشیم که مشکلات موجود در دستگاه ها یا به روز رسانی های جدید را برطرف کنند.

شیائومی سال هاست که به عنوان یکی از پنج برند برتر گوشی های هوشمند در سراسر جهان فعالیت می کند و فروش آن در سال های اخیر بیش از هزار درصد افزایش یافته است. این شرکت چینی که 12 سال است در دنیای فناوری حضور دارد، در این مدت توانسته به سطح مشخصی از موفقیت دست یابد و هر سال بر محبوبیت آن افزوده می شود. با این حال، مانند هر برند دیگری، شیائومی به دلیل کوتاهی در زمینه های خاص و تجربه کاربری گوشی های هوشمند مورد انتقاد قرار گرفته است.

اگرچه با انجام اقداماتی می توان بسیاری از این ایرادات را برطرف کرد، اما انتظار ما و همه طرفداران این سازنده چینی این است که به ایرادات موجود فکری اساسی کنند. در ادامه لیستی از آزاردهنده ترین نقاط ضعف گوشی های شیائومی را بررسی می کنیم، نقاط ضعفی که شیائومی باید در گوشی های خود برطرف کند.

مشکلات گوشی های شیائومی

یکی از مواردی که باعث شده شیائومی به شهرت و محبوبیت کنونی خود در سراسر جهان دست یابد، تولید گوشی های هوشمند مقرون به صرفه با کیفیت قابل قبول است. با این حال، مواردی وجود دارد که خریداران باید از آنها آگاه باشند. این سازنده گوشی های هوشمند مدرن را در تمامی رنج های قیمتی روانه بازار کرده است. طبیعتاً وقتی یک گوشی مقرون به صرفه می‌خرید، کیفیت پایین‌تری خواهید داشت. بنابراین اکثر مشکلاتی که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد، بیشتر در دستگاه های ارزان قیمت این برند مشاهده شده است.

مشکل داغ شدن بیش از حد گوشی های شیائومی