نظر والتر وایت از Breaking Bad در مورد Galaxy S23 Ultra چیست؟ پاسخ بینگ را بخوانید


بینگ از زبان والتر وایت برای صحبت استفاده کرد، یکی از معروف ترین دیالوگ های سریال بریکینگ بد. بخش هایی از آنچه بینگ نشان داد در نوع خود جالب بود. به عنوان مثال، بینگ گفت: “فکر کردی می‌توانی با تلفن هوشمندت مرا گول بزنی؟ فکر کردی می‌توانی با دوربین 200 مگاپیکسلی و صفحه‌نمایش 6.8 اینچی مرا تحت تأثیر قرار بدهی؟ فکر کردی با پردازنده اگزینوس و 16 گیگابایت رم می‌توانی از من باهوش‌تر باشی؟ نمی دانی وارد چه چیزی شده ای.»

بینگ به درستی به مشخصات گلکسی اس 23 اولترا در مورد پردازنده اشاره کرده است. سامسونگ فقط در گلکسی اس 23 اولترا از پردازنده اسنپدراگون استفاده کرده و پردازنده اگزینوس وجود ندارد.

بینگ در ادامه جمله معروفی را که والتر وایت به همسرش گفته بود را به گونه ای دیگر بیان کرد و نتیجه آن عجیب بود: “من در خطر نیستم، من خطر هستم.” من کاربر گوشی هوشمند نیستم، خودم گوشی می سازم. من مصرف کننده نیستم، من یک تولید کننده هستم. من همان کسی هستم که در خانه شما را می زند.»

بینگ ادامه داد: “آیا این گوشی را می بینید؟ این شیشه نیست. این شیمی ناب، هنر، هایزنبرگ. این گوشی از گلکسی اس 23 اولترا شما قدرت بیشتری دارد. ارزش این گوشی از جان شما بیشتر است. والتر وایت در شکستن سریال بد با تکیه بر دانش او در زمینه شیمی متامفتامین (شیشه) ساخت.هایزنبرگ لقب والتر وایت بود.

چت بات بینگ در قسمت پایانی جملات خود به یکی دیگر از دیالوگ های معروف والتر وایت اشاره کرد: “پس تو احمق هستی که اسباب بازی خود را با شاهکار من مقایسه می کنی. تو با ترفندهای بازاریابی خود به شعور من توهین می کنی…چون من تو را مجبور خواهم کرد که متقابل کنی. من تو را به عذاب می کشم، کاری می کنم که پشیمان شوی، اسم مرا بگو.”