نسخه محدود Xiaomi 12T Pro با ظاهری الهام گرفته از عناصر مجسمه‌سازی معرفی شد.


شیائومی با همکاری هنرمند دانیل آرشام، نسخه محدودی از مدل جدید شیائومی 12T Pro را با ظاهری الهام گرفته از مجسمه‌سازی معرفی کرد. شیائومی امروز از مدل جدید شیائومی 12 تی پرو با نام دانیل آرشام ادیشن رونمایی کرد. این گوشی با همکاری یک شرکت چینی و هنرمند مقیم نیویورک تولید شده و در طراحی آن از عناصر مجسمه سازی استفاده شده است.

به گزارش GSMArena، مدل شیائومی 12T Pro دانیل آرشام تنها با 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی، 12 گیگابایت رم، تراشه اسنپدراگون 8+ نسل 1 و دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی به فروش می رسد. پنل پشتی این دستگاه سبز است و کریستال های مسی رنگ در زوایای مختلف بر روی آن می تابد.

نسخه دانیل آرشام شیائومی 12 تی پرو

دانیل آرشام می گوید که در 20 سال آینده، افرادی که گوشی را در اختیار دارند، از آن به عنوان یک شی مجسمه سازی استفاده خواهند کرد و در واقع به یک لحظه خاص از زمان متصل خواهد شد که فراتر از عملکرد آن خواهد بود. این هنرمند با آزمایش بافت های مختلف طرحی را خلق کرد و پنل پشتی این نسخه از شیائومی 12 تی پرو حاصل تخصص او در مجسمه سازی گوشی های هوشمند است.

شیائومی می گوید نسخه محدود جدید Xiaomi 12T Pro با همکاری دانیل آرشام بر اساس ایده یک آینده خیالی ساخته شده است که مطابق با ارزش های اصلی این شرکت در نوآوری، طراحی و ساخت است. قیمت این محصول بی نظیر 899 یورو خواهد بود و تنها 2000 دستگاه در سراسر جهان به فروش می رسد.

نسخه دانیل آرشام شیائومی 12 تی پرو

مقاله مرتبط:

نسخه پیش خرید دانیل آرشام شیائومی 12T پرو در تاریخ 5 دسامبر آغاز می شود و فروش رسمی آن برای 16 دسامبر از طریق mi.com و highsnobiety.com برنامه ریزی شده است.