نسخه جدید اپلیکیشن ۷۲۴ رونمایی شد


به گزارش روابط عمومی سپ، 724 نسخه جدیدی از اپلیکیشن خود را منتشر کرده است که در آن علاوه بر بهبود رابط کاربری، ویژگی های کلیدی جدیدی نیز به این محصول اضافه شده است.

نسخه ارتقا یافته این اپلیکیشن با کاربری آسان و سریع برای توسعه و تسهیل راهکارهای پرداخت الکترونیکی طراحی شده و محیط کاربری دلپذیری را در کنار برند Sep در اختیار کاربران قرار می دهد.

ساده‌سازی عملیات پرداخت مهم‌ترین ویژگی اولین اپلیکیشن پرداخت کشور است که بر اساس نیازسنجی‌های متعدد کاربران انجام می‌شود. از دیگر خدمات قابل ارائه در نسخه جدید 724 می توان به شخصی سازی صفحه اپلیکیشن توسط کاربر، اشتراک فیش تراکنش به صورت متنی، انتقال وجه بین 27 بانک کشور، پرداخت از کیف پول، شارژ، بسته اینترنت و … اشاره کرد. .

همچنین در صفحه اصلی این نسخه، کاربران می توانند با انتخاب گزینه «سپ پرداخت» در صفحه اصلی و همچنین پرداخت از طریق کیف پول در کارتخوان های سپ، کرایه تاکسی را در برخی شهرها پرداخت کنند. رابط کاربری آسان و دلنشین، عملیات پرداخت را در کمترین زمان ممکن کرده است.

مانکس

کاربران نسخه جدید اپلیکیشن ۷۲۴ می توانند با انتخاب گزینه منکس علاوه بر پرداخت کیف پول و نقدی، از طریق منکس نیز پرداخت کنند.

پذیرندگان کارتخوان

در نسخه جدید 724 گزینه «سپ یار» برای کلیه پذیرندگان کارت خوان سپ فعال شده است تا پذیرندگان بتوانند به راحتی به گزارش تراکنش کارت خوان، ثبت درخواست رول و همچنین آخرین اخبار و اطلاعیه ها در زمینه دسترسی داشته باشند. کارتخوان ها

پشتیبانی و پاسخگویی

کاربران گرامی، امور مشتریان در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز از طریق شماره تماس 84080-021 و یا ایمیل 724@sep.ir در دسترس می باشد.

کسب عنوان “برند ملی محبوب” با رای مردم در قسمت “درخواست پرداخت” در دو دوره متوالی 1398 و 1399 از افتخارات اولین اپلیکیشن پرداخت کشور است.

اپلیکیشن 724 را دانلود و نصب کنید

متقاضیان می توانند با شماره گیری *724*7 و یا مراجعه به سایت www.724.ir اپلیکیشن 724 را در دو نسخه IOS و اندروید دانلود و نصب کنند.

همچنین امکان دریافت مستقیم از کافه بازار، مایکت و گوگل پلی برای کاربران فراهم شده است.