نرم افزار هلو; سازگار با پرکاربردترین سخت افزارها


چگونه بفهمیم سخت افزار انتخابی ما با نرم افزار Hello سازگار است یا خیر؟ کارشناسان شرکت مهندسی نرم افزار هلو محصولات سخت افزاری مورد استفاده در تجارت های مختلف را مورد آزمایش قرار داده اند و در صورت سازگاری این دستگاه ها با نرم افزار هلو گواهی انطباق محصول را برای شرکت های تولید کننده یا وارد کننده این محصولات صادر می کنند.

این سخت افزاربا بالاترین انطباق، متصل به نرم افزار حسابداری هلو، بهره وری را افزایش می دهد، هزینه های غیر ضروری را حذف می کند و به کسب و کار سرعت می بخشد.

پس از انجام تست های فنی مختلف جهت بررسی سازگاری سخت افزارهای مختلف با نرم افزار هلو و انجام تست های تایید محصول، گواهی انطباق محصول توسط تیم پشتیبانی فنی به محصولات تایید شده داده می شود.

نرم افزار هلو

چگونه از سازگاری محصولات سخت افزاری با نرم افزار Hello مطمئن شویم؟

شما کاربران نرم افزار Hello می توانید با مراجعه به وب سایت هلوستور یا اسکن QR CODE نصب شده بر روی سخت افزار از محصولاتی که از نظر انطباق محصول ارزیابی شده اند و دارای گواهینامه هستند مطلع شوید.

پس از ورود به لینک یا اسکن QR CODE وارد این صفحه شده و تصویری مشابه تصویر زیر اطلاعات محصول مورد نظر را نمایش می دهد.

نرم افزار هلو

مراحل ثبت درخواست گواهی انطباق محصول

اگر از کاربران نرم افزار Helo یا یکی از همکاران فروش و خدمات شرکت مهندسی نرم افزار Helo هستید و قصد دریافت گواهی انطباق محصول برای محصول سخت افزاری خریداری شده خود را دارید یا باید زنجیره ارزش خود را یک بسته راه حل صنعتی کامل (شامل تجهیزات فروشگاهی) تکمیل کنید. و نرم افزار Helo))، باید درخواست صدور گواهی انطباق محصول خود را از طریق تامین کننده یا سازنده محصول سخت افزاری ثبت نمایید.

طبق فرآیند زیر، تولیدکنندگان یا واردکنندگان تجهیزات سخت افزاری می توانند با ارسال نمونه محصول خود به واحد فنی شرکت مهندسی نرم افزار هلو، گواهی انطباق محصول و صفحه فرود محصول خود را دریافت کنند.

برای صدور گواهی انطباق محصول چه مواردی لازم است؟

مشتریان نرم افزار Hello همواره در هنگام استفاده از سخت افزار مورد نیاز و استفاده از نرم افزار Hello بر روی برخی از این سخت افزارها با مشکلات بی شماری مواجه می شدند، مشکلاتی که بیشتر اوقات به دلیل استفاده از سخت افزارهای بی کیفیت و غیر استاندارد ظاهر می شد. از این رو ما کارشناسان شرکت مهندسی نرم افزار هلو بر آن شدیم تا با ارائه خدمات جدید و استفاده از تیم پشتیبانی تخصصی سخت افزارهای موجود در بازار را تست کرده و مجوز سخت افزار مورد تایید را ارائه دهیم.

ماموریت این طرح ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محصولات شرکت مهندسی نرم افزار هلو بر اساس ارزش های حرفه ای و اصول مشتری مداری می باشد. در این راه تمرکز ما بر تعهد و تخصص همکاران، ظرفیت گسترده شبکه خدمات پس از فروش، استفاده هوشمندانه از فناوری های پیشرفته، معرفی محصولات با کیفیت، استفاده بهینه از ظرفیت منابع برای افزایش سودآوری و منافع متوازن و پایدار ذینفعان را تامین کند.

گواهی انطباق محصول چه کسانی را برآورده می کند؟

  • کاربران نرم افزار هلو که سخت افزار خریداری کرده اند و نیاز به سازگاری سخت افزار خریداری شده با هلو دارند.
  • شرکت‌های سخت‌افزاری که هنگام فروش دستگاه‌های خود متوجه می‌شوند به دلیل ناسازگاری محصولات خود با نرم‌افزار Hello، مشتریان خود را از دست می‌دهند.
  • همکاران فروش و خدمات شرکت هلو که برای تکمیل زنجیره تامین و سبد محصولات خود برای فروش و خدمات نیاز به سازگاری سخت افزار مورد نظر با نرم افزار هلو دارند.

نمونه هایی از سخت افزارهایی که به گواهی انطباق محصول نیاز دارند:

  • بارکدخوان
  • تراز دیجیتال
  • کیوسک سفارش و پرداخت
  • صندوق پول
  • چاپگر ماهی و چاپگر لیبل
  • همه در یک