نرم افزار حسابداری و مالی پارمیس


نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

یکی از ویژگی های نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس پویایی و انعطاف پذیری آن است. امکان تعریف بی نهایت اقلام قانونی و همچنین نوشتن فرمول های خاص برای هر کالا، این نرم افزار حقوق و دستمزد را به محصولی پویا تبدیل می کند که تمامی نیازهای هر کسب و کاری را برآورده می کند.

در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می توانید تمامی مسائل حقوقی، تسهیلات کارکنان و … را مدیریت کنید. پشتیبانی نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس از فایل های اکسل و خروجی دستگاه های حضور و غیاب و امکانات این نرم افزار برای مدیریت عملکرد کارکنان به خصوص در شرکت های بزرگتر یکی از مهم ترین دغدغه های حسابداران را برطرف می کند.

استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس با مکانیزه کردن مراحل مختلف صدور فیش حقوقی و تهیه بیمه، اموال و پرونده های بانکی باعث کاهش حجم کار حسابداران، افزایش سرعت و دقت و در نهایت افزایش بهره وری تیم مالی شما می شود.

محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان واحدهای تجاری یکی از زمان برترین کارها و فعالیت های حسابداران است. با اضافه شدن وظایفی مانند تهیه لیست سازمان های مختلف و دیسک بانک برای پرداخت حقوق کارکنان، این روند تکراری زمان زیادی را می گیرد.

در ماه های پایانی سال و همچنین زمانی که یک کارمند از کسب و کار خارج می شود، این میزان کار به اوج خود می رسد، به طوری که محاسبه حقوق و دستمزد به یکی از چالش برانگیزترین فرآیندهای تجاری تبدیل می شود.

بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد نرم افزاری است که بتواند تمامی حقوق و دستمزد شرکت را در کمترین زمان ممکن انجام دهد. این موارد بخش کوچکی از قابلیت های نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس است.

با توجه به بازار رقابتی امروز در این زمینه، شرکت پارمیس با پشتیبانی بسیار قوی، قیمت مناسب در کنار ارزش خرید بالا و امکانات فوق العاده ای که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، کمک شایانی به تمامی اصناف جهت استفاده از نرم افزار می نماید. او انجام می دهد.

نرم افزار حسابداری پارمیس استار

اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید، نرم افزار حسابداری پارمیس استار یک راهکار نرم افزاری مبتنی بر ERP است که با هدف ایجاد یکپارچگی و جریان آزاد و روان اطلاعات بین واحدهای مختلف تولید شده است.

ارائه گزارشات جامع، تعاملی و دقیق همراه با سرعت بالای نرم افزار در ثبت اسناد و جلوگیری از خطاهای انسانی از اهداف اصلی این رویکرد است. نتیجه این فرآیند سرعت عمل بالا و ایجاد یک سیستم چابک و در نهایت توسعه ساختاریافته و آگاهانه کسب و کار کاربران خواهد بود.

استفاده صحیح از نرم افزارهای حسابداری و سازمانی یکپارچه در شبکه های کامپیوتری و پشتیبان گیری یکی از دغدغه های اصلی کارشناسان شبکه و فناوری اطلاعات در سازمان های متوسط ​​و بزرگ می باشد.

نرم افزار حسابداری پارمیس استار به عنوان یک نرم افزار ERP با استفاده از پایگاه داده یکپارچه مناسب برای استفاده در شبکه، بسیاری از امور به ویژه تهیه نسخه پشتیبان (پشتیبان) را برای کارشناسان شبکه و فناوری اطلاعات تسهیل می کند. علاوه بر این، امکان ارسال و دریافت بلیط در بخش های مختلف به بهبود روند پشتیبانی کمک می کند.

راه حل های یکپارچه مالی و مدیریتی یا به عبارتی نرم افزار ERP برای مدیران بسیار مهم است. زیرا این نرم افزارها به عنوان ابزار اصلی این افراد در تصمیم گیری به شمار می روند. برای درک بهتر این موضوع، یک سازمان، کارخانه، واحد تجاری یا هر کسب و کار متوسط ​​یا بزرگی را در نظر بگیرید که از واحدهای مختلف با نرم افزار مستقل تشکیل شده است.

در این شرایط یک مدیر برای دریافت گزارش واحدها به 3 واحد مستقل مانند انبار، تولید و فروش وابسته است و تاخیر در هر یک از این واحدها کل گزارش را بی فایده می کند. اما استفاده از راه حل نرم افزاری یکپارچه ERP به معنای دریافت گزارش های مستقیم، فوری و دقیق بدون وابستگی به منابع انسانی و همچنین عاری از خطای انسانی است.

در این صورت مدیران قادر به مدیریت، بررسی و اصلاح فرآیندهای کاری و تولید در مجموعه تجاری خود هستند.

دسترسی به گزارش های بین واحدی و پیچیده سازمانی، علاوه بر مدیریت واحد، به مدیران این امکان را می دهد که بر اساس اطلاعات قابل اعتماد در رقابت با شرکت های رقیب، سریع تصمیم بگیرند و در صدر فهرست بازار باقی بمانند. مدیران یک سازمان هوشمند، چابک و قدرتمند را با نرم افزار ERP تجربه می کنند.