نحوه کار با قابلیت Quiet Mode اینستاگرام


کاربران اینستاگرام می توانند با فعال کردن حالت آرام، اعلان های اینستاگرام را برای مدتی خاموش کنند. در این زمان برای افرادی که می خواهند شما را راهنمایی کنند پیامی ارسال می شود. در این مقاله از Enzel Web نحوه استفاده از قابلیت Quiet Mode اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

چگونه حالت آرام اینستاگرام را فعال و غیرفعال کنیم؟

نحوه فعال کردن حالت آرام در اینستاگرام

اگر می خواهید کار خود را با تمرکز بیشتری انجام دهید و نمی خواهید در اینستاگرام نوتیفیکیشن دریافت کنید، می توانید حالت سکوت را فعال کنید. در این مطلب از تیرازیس فایل قصد داریم نحوه فعال سازی حالت سکوت در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با ادامه این پست ما را دنبال کنید.

نحوه فعال کردن حالت آرام اینستاگرام

برای فعال کردن حالت سکوت اینستاگرام یک بار وارد شوید. سپس روی نماد نمایه خود به پایین اسکرول کنید. حالا روی منوی سه خطی در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. سپس بر روی تنظیمات ضربه بزنید.

حالت آرام اینستاگرام

روی Notifications ضربه بزنید.

حالت آرام اینستاگرام

روی Pause All ضربه بزنید.

حالت آرام اینستاگرام

اکنون انتخاب کنید که چه مدت می خواهید اعلان ها را خاموش کنید.

حالت سکوت اینستاگرام

اگر می خواهید این حالت هر روز در ساعت خاصی تکرار شود و نیازی به تنظیم هر بار ندارید، به پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی منوی سه خطی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. تنظیمات را انتخاب کنید. سپس بر روی Notifications ضربه بزنید. حالا Quiet mode را انتخاب کنید.

حالت سکوت اینستاگرام

حالا آیکون Quiet mode را روشن کنید.

حالت سکوت اینستاگرام

در قسمت Turn on automatically زمانی را مشخص کنید تا هر روز در این ساعات اینستاگرام شما وارد حالت سایلنت شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید اعلان ها از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر غیرفعال شوند، باید در قسمت From ساعت 9 صبح و در قسمت To ساعت 6 بعد از ظهر را انتخاب کنید.

حالت سکوت اینستاگرام

برای غیرفعال کردن حالت آرام اینستاگرام، کافی است دوباره به همان بخش بروید و علامت حالت آرام را خاموش کنید.

وقتی این حالت را فعال می کنید، پیامی برای افرادی که می خواهند شما را هدایت کنند ارسال می شود:

در مورد این پیام اطلاع رسانی نشد زیرا آنها در حالت آرام اینستاگرام هستند

بنابراین، دلیل عدم اطلاع از این پیام به دلیل اینکه آنها در حالت بی صدا هستند پیام اینستاگرام فعال بودن حالت سکوت کاربر است.

دلیل این پیام به دلیل اینکه در حالت ساکت اینستاگرام هستند از این پیام مطلع نشدند

برای تنظیم صدای نوتیفیکیشن اینستا، آموزش تغییر صدا و پیام دایرکت اینستاگرام در اندروید و آیفون را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از تیرازیس فایل نحوه فعال سازی حالت بی صدا اینستاگرام را آموزش دادیم. آیا موفق به انجام این کار شدید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.