نحوه پاک کردن کش سامسونگ


اگر عملکرد گوشی سامسونگ شما کاهش یافته است یا در اجرای برنامه ای با مشکل مواجه هستید، بهتر است قبل از هر اقدامی کش آن اپلیکیشن یا کش کل گوشی را پاک کنید. گوشی های سامسونگ از کش یا کش برای ذخیره اطلاعات یا فایل های موقت برنامه ها استفاده می کنند. با تیرازیس فایل ادامه دهید تا در مورد اهمیت پاک کردن کش و نحوه پاک کردن آن به طور کلی یا برنامه به برنامه بیشتر بدانید.

اهمیت پاک کردن کش سامسونگ

حافظه پنهان گوشی سامسونگ پر از داده های موقتی است که توسط برنامه ها استفاده می شود. این حافظه نهان به برنامه ها کمک می کند تا سریعتر اجرا شوند و اطلاعات مورد نیاز آنها برای انجام وظایف را پیگیری می کند.

با این حال، گاهی اوقات ممکن است اندازه این حافظه پنهان به مرور زمان افزایش یابد و بخشی از فضای ذخیره سازی را اشغال کند یا اطلاعات ذخیره شده خراب شده و مشکلاتی مانند کندی عملکرد گوشی یا قطع شدن برنامه ایجاد کند. در چنین شرایطی دو راه برای بهبود عملکرد گوشی و افزایش سرعت اجرای برنامه ها دارید:

  • کل کش گلکسی خود را پاک کنید. (مناسب برای بازیابی فضای ذخیره سازی)
  • کش یک برنامه خاص را پاک کنید. (مناسب برای عیب یابی اجرای آن برنامه)

در هر صورت، در مورد داده ها و اطلاعات مهم خود مطمئن باشید. پاک کردن کش داده های مهم را حذف نمی کند و فقط فایل ها و داده های موقت را دور می اندازد.

نحوه پاک کردن کش گوشی سامسونگ

ابتدا از قسمت تنظیمات گوشی به منوی مراقبت از باتری و دستگاه بروید. در این قسمت بر روی Memory ضربه بزنید و گزینه Clean now را انتخاب کنید.