نحوه ویرایش توییت ها در توییتر


کاربرانی که از توییتر استفاده می کنند ممکن است گاهی اوقات به اشتباه توییتی ارسال کنند. در این صورت می توانید توییت خود را ویرایش کرده و با قابلیت جدید توییتر تغییر دهید. ✏️ در این مقاله از تیرازیس فایل با نحوه ویرایش توییت ها در توییتر آشنا می شویم.

چگونه یک توییت توییتر را ویرایش کنیم؟

نحوه ویرایش توییت در توییتر

توییتر یکی از برنامه های محبوب برای ارسال پیامک همراه با عکس است. شما می توانید محتوای مورد علاقه خود را توییت کنید تا سایر کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. گاهی ممکن است محتوایی که در توییتر منتشر کرده اید اشتباه باشد یا مشکل داشته باشد. در این شرایط به جای حذف توییت در توییتر، می توانید آن را ویرایش کرده و دوباره ارسال کنید. در ادامه مطلب نحوه ویرایش توییت در توییتر و محدودیت های ویرایش توییت را بررسی می کنیم.

یک پست را پس از ارسال در توییتر ویرایش کنید

همانطور که گفته شد، زمانی که در توییتر توییت می کنید، می توانید آن را تا 30 دقیقه بعد ویرایش کنید. برای ویرایش یک توییت در توییتر، ابتدا وارد اپلیکیشن توییتر گوشی خود شوید. اگر این برنامه برای شما باز نشد و با مشکل مواجه شدید می توانید آموزش ۱۲ راه حل مشکل باز نشدن توییتر را مطالعه کنید تا مشکل شما حل شود. پس از باز کردن توییتر، روی سه نقطه بالای توییت خود ضربه بزنید. با این کار یک منو برای شما باز می شود. از منوی باز شده Edit Tweet را انتخاب کنید.

چگونه یک توییت توییتر را ویرایش کنیم؟

سپس یک صفحه برای شما باز می شود. در صفحه باز شده می توانید متن توییت خود را حذف کنید، سپس متن جدید را وارد کنید یا کلمات مورد نظر را تغییر دهید. همچنین می‌توانید هنگام تغییر توییت، عکسی به توییت خود اضافه کنید. پس از تغییر توییت و اتمام ویرایش، روی Update از سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. اکنون توییت شما به روز می شود و نسخه ویرایش شده آن نمایش داده می شود.

پیام ها را در توییتر ویرایش کنید

اگر می خواهید برای سایر افراد در توییتر پیام ارسال کنید و با آنها صحبت کنید، می توانید آموزش 3 روش ارسال پیام در توییتر را مطالعه کنید.

محدودیت در ویرایش متن در توییتر

توییت های توییتر را ویرایش کنید محدودیت هایی دارد. به عنوان مثال، شما فقط تا 30 دقیقه پس از ارسال توییت می توانید آن را ویرایش کنید. بعد از 30 دقیقه امکان ویرایش توییت وجود ندارد. پس از تغییر توییت، یک نماد مداد در کنار توییت شما نمایش داده می شود. نماد مداد نشان می دهد که این توییت ویرایش شده است.

توییتر را ویرایش کنید

شما فقط می توانید 5 بار توییت خود را ویرایش کنید. بعد از دفعه پنجم گزینه Edit Tweet ناپدید می شود و دیگر نمی توانید توییت خود را ویرایش کنید. همچنین، شما نمی توانید ریتوییت ها، پاسخ ها و نظرسنجی ها را ویرایش کنید. در نهایت، شما فقط می توانید توییت را با دستگاهی که به آن ارسال کرده اید ویرایش کنید. این بدان معناست که اگر با گوشی اندرویدی توییت ارسال کنید، نمی توانید با آیفون وارد حساب کاربری خود شوید و توییت را تغییر دهید.

سوالات متداول

عدم وجود گزینه ویرایش توییت به چه معناست؟

اگر وارد توییتر شده اید و روی سه نقطه بالای توییت خود ضربه می زنید، اما گزینه Edit Tweet در منوی باز شده موجود نیست، ممکن است به این دلیل باشد که نسخه توییتر نصب شده روی گوشی شما قدیمی است. بنابراین ابتدا برنامه را آپدیت کنید. همچنین گفته شد که این ویژگی دارای محدودیت هایی مانند تعداد دفعات ویرایش و مدت زمان ویرایش است. در صورت اعمال محدودیت در ویرایش توییت، این گزینه در دسترس شما نخواهد بود.

آیا این قابلیت در تمامی دستگاه ها مانند اندروید و آیفون قابل استفاده است؟

بله، شما می توانید از دستگاه های مختلف برای یک پست را در توییتر ویرایش کنید حداکثر 30 دقیقه پس از ارسال توییت استفاده کنید، اما فقط می‌توانید آن را در دستگاهی که توییت را روی آن پست کرده‌اید ویرایش کنید. سپس توییت را از طریق همان دستگاهی که توییت ارسال کرده اید ویرایش کنید.

آیا کاربران پس از ویرایش توییت می توانند نسخه اصلی توییت شما را ببینند؟

همانطور که گفته شد، پس از ویرایش توییت، آیکون مداد در بالای صفحه نمایش داده می شود. این نماد نشان می دهد که توییت ویرایش شده است. همچنین، اگر کاربران روی نماد مداد ضربه بزنند، می‌توانند تمام نسخه‌های توییت‌های خود از جمله نسخه اصلی را ببینند. این بدان معناست که اگر قبل از 30 دقیقه 5 بار توییت خود را ویرایش کنید، سایر مخاطبین می توانند هر 5 توییت ویرایش شده را ببینند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز در مورد نحوه ویرایش پیام در توییتر صحبت کردیم. آیا توانستید توییت خود را طبق روش بالا ویرایش کنید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه ویرایش توییتر در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.