نحوه مخفی کردن برنامه ها از منوی آیفون


اپل راه های مختلفی را برای مدیریت صفحه اصلی در اختیار کاربران قرار می دهد. نه تنها می‌توانید برنامه‌ها را جابه‌جا کنید و آنها را در پوشه‌ها قرار دهید، بلکه می‌توانید آنها را کاملاً از صفحه اصلی پنهان کنید.

مخفی کردن یک برنامه آیفون هیچ یک از داده های آن را حذف نمی کند. یعنی هر زمان که بخواهید می توانید آن را به صفحه اصلی بازگردانید. همچنان می توانید با رفتن به صفحه App Library به سرعت برنامه های مخفی را از صفحه اصلی باز کنید. اگر می خواهید حریم خصوصی بیشتری داشته باشید، توصیه می شود برنامه ها را از نتایج جستجو نیز پنهان کنید.

همانطور که در مقالات نحوه مخفی کردن عکس ها در آیفون و انتقال فایل از آیفون به کامپیوتر همچنین گفتیم که بهتر است از نصب برنامه های شخص ثالثی که ادعا می کنند می توانند برنامه های آیفون را به طور کامل مخفی کنند خودداری کنید. در ادامه تمامی روش های مخفی سازی برنامه ها را از منوی آیفون توضیح داده ایم.

نحوه مخفی کردن برنامه ها از منوی آیفون

در مقاله نکات و ترفندهای کاربردی برای کاربران آیفون. در مورد روش‌های مخفی کردن برنامه‌ها از منوی آیفون صحبت کردیم. در ادامه می توانید نگاه جامع تری به این موضوع داشته باشید.

توجه داشته باشید که با مخفی کردن برنامه‌ها از منوی آیفون، برنامه‌ها همچنان در App Library (آخرین صفحه از صفحه اصلی که حاوی لیستی از همه برنامه‌ها است) وجود خواهند داشت.

1. با حذف برنامه از صفحه اصلی، برنامه ها را از منوی آیفون مخفی کنید

ساده ترین راه برای مخفی کردن یک برنامه از صفحه اصلی آیفون، حذف برنامه از صفحه اصلی است. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

  • روی برنامه ای که می خواهید مخفی کنید ضربه بزنید تا منو ظاهر شود.
  • برنامه را حذف کنید انتخاب کنید.
  • حذف از صفحه اصلی انتخاب کنید.