نحوه ضبط مکالمه در گوشی شیائومی


سال ها پیش می توانستید به راحتی مکالمات خود را با برنامه های داخلی دستگاه هایی مانند شیائومی ضبط کنید. اما اکنون انجام این کار آسان نیست. زیرا سیاست های حفظ حریم خصوصی سخت تر شده است. گوگل قابلیت ضبط مکالمات را در گوشی های هوشمند اندرویدی غیرفعال کرد و پس از مدتی شاهد فعال شدن مجدد آن بودیم. با این حال، ما در نهایت از می 2022 برای همیشه با آن خداحافظی کردیم.

کاربران شیائومی همچنین می توانستند مکالمات خود را از مدت ها قبل بدون نصب برنامه خاصی ضبط کنند. زیرا اپلیکیشن داخلی ضبط مکالمات در دستگاه های این شرکت تعبیه شده بود. هنگامی که دکمه ضبط را فشار می دهید، یک پیام صوتی پخش می شود که به شما اطلاع می دهد هر دو طرف در حال ضبط هستند. بنابراین، هر دو نفر از ضبط مکالمه اطلاع داشتند. البته این قابلیت از گوشی های شیائومی نیز حذف شد. زیرا گوگل گفته است که همه دستگاه های اندرویدی باید از سیاست های آن پیروی کنند.

اگر اندروید دستگاه شیائومی شما قدیمی است، ممکن است بتواند چنین قابلیتی را ارائه دهد. به همین منظور بخشی از مقاله را به نحوه کار با اپلیکیشن شیائومی دایلر اختصاص دادیم که به جای برنامه تماس تلفنی گوگل بر روی برخی از گوشی های شیائومی نصب شده بود. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با روش های مختلف ضبط مکالمه در گوشی های شیائومی آشنا شوید.

اپلیکیشن شماره گیر شیائومی

همانطور که قبلاً گفتیم، این روش ممکن است روی دستگاه شما کار کند. اما برای نسخه های جدیدتر محصولات شیائومی در دسترس نیست. زیرا در حال حاضر از شماره گیر گوگل در گوشی های این شرکت چینی استفاده شده است. برخی از مدل‌های شیائومی از برنامه شماره‌گیر سفارشی شیائومی، Dialer، به جای برنامه Google Phone استفاده می‌کنند. در مرحله بعد، نحوه ضبط مکالمات با استفاده از این برنامه را توضیح می دهیم:

  • برنامه Dialer را روی گوشی خود اجرا کنید.
  • به تنظیمات تلفن > ضبط تماس بروید.
  • می‌توانید «ضبط خودکار تماس‌ها» را فعال کنید یا از گزینه «شماره‌های انتخابی» یا «فهرست سفارشی» برای تنظیم فهرستی برای ضبط تماس‌ها استفاده کنید.

فایل های ضبط شده در برنامه File Manager در قسمت Recordings یا پوشه های مشابه در دسترس خواهند بود.

بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس

اکنون که در مورد برنامه داخلی شیائومی و ضبط مکالمات با آن صحبت کردیم، قصد داریم بهترین اپلیکیشن هایی را که می توانید بر روی دستگاه خود نصب کرده و از آنها برای ضبط مکالمات به راحتی استفاده کنید، به شما معرفی کنیم.

تلفن ACR