نحوه ساخت تقویم در تقویم گوگل


در نهایت، پس از انتخاب ویژگی های مورد نظر برای تقویم، می توانید با کپی کد Embed ارائه شده در بالای صفحه، از کادر شخصی سازی شده در وب سایت خود استفاده کنید.

4- آدرس عمومی در قالب iCal آدرس دسترسی عمومی به فایل تقویم iCal شما است. با استفاده از این فایل می توانید از تقویم خود در سایر برنامه های تقویم در سیستم عامل های مختلف مانند Outlook و iOS Calendar استفاده کنید.

5- (فقط برای مدیر تقویم) آدرس مخفی در قالب iCal آدرس دسترسی خصوصی به فایل iCal تقویم است. با استفاده از این فایل، می توانید بدون اینکه تقویم خود را عمومی کنید، از آن در سایر برنامه های تقویم استفاده کنید. شما نباید این آدرس را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اگر اشتباها این آدرس را برای شخصی ارسال کرده اید با کلیک بر روی گزینه Reset آدرس قبلی باطل شده و آدرس جدیدی برای شما ایجاد می شود.

6- در قسمت Remove calendar می توانید با انتخاب گزینه Unsubscribe اشتراک خود را در این تقویم لغو کنید و پس از آن رویدادهای آن را در برنامه Google Calendar مشاهده نخواهید کرد. سایر کاربران همچنان می توانند از تقویم استفاده کنند.

7- (فقط برای مدیر تقویم) با انتخاب گزینه Delete تقویم برای همیشه حذف می شود و پس از آن هیچکس نمی تواند از آن استفاده کند.

تقویم های بیشتری اضافه کنید

راه های مختلفی برای اشتراک در تقویم های ساخته شده توسط دیگران وجود دارد.

ایمیل عضویت

اگر مدیر تقویم آن را با شما به اشتراک گذاشته باشد، یک ایمیل اشتراک برای شما ارسال خواهد شد. در این صورت کافیست در ایمیل دریافتی روی Add this calendar کلیک کنید.