نحوه دانلود آهنگ از Soundcloud; برای اندروید، آیفون و از طریق ربات تلگرام


بدون شک SoundCloud یکی از اصلی ترین برنامه های دنیای پخش موسیقی است که ماهانه میلیون ها شنونده در سراسر جهان دارد. این سرویس شامل تعداد زیادی موسیقی قابل تنظیم، پادکست، آلبوم و ایستگاه های رادیویی است. کاربران SoundCloud می توانند فایل های صوتی خود را با استفاده از یک لینک یا URL منحصر به فرد در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، این برنامه طیف وسیعی از گزینه های عملی را هم برای هنرمندان و هم برای شنوندگان فراهم می کند.

SoundCloud از طریق پخش کننده یا برنامه رسمی وب در دسترس است. همچنین، می‌توانید آن را به صورت رایگان از فروشگاه Google Play برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی یا از App Store برای iPhone، iPad و iPod دانلود کنید.

راه های مختلفی برای ذخیره موسیقی که در SoundCloud گوش می دهید وجود دارد. اگر می‌خواهید بدون رفتن به SoundCloud در گوشی یا رایانه و با پخش‌کننده موسیقی مورد علاقه‌تان به موسیقی Soundcloud دسترسی داشته باشید، این مقاله را از دست ندهید. زیرا قصد داریم شما را با روش های دانلود آهنگ از ساوندکلاد با کامپیوتر، آیفون و گوشی اندروید آشنا کنیم.

آیا راهی برای دانلود آهنگ از ساندکلاد وجود دارد؟

برخی از فایل های صوتی و موسیقی در Soundcloud قابل دانلود هستند. اما در نهایت این هنرمند است که تصمیم می گیرد آیا آهنگ را می توان دانلود کرد یا نه. اگر صدا بدون حق امتیاز باشد، کاربران می توانند آن را از SoundCloud دانلود کرده و در دستگاه های خود به آن گوش دهند. همچنین، می‌توانید آهنگ‌ها را با استفاده از مبدل‌های Soundcloud به mp3 یا وب‌سایت‌ها یا با افزونه Google Chrome (Soundcloud Music Downloader و Soundloud) از Soundcloud دانلود کنید. با این حال، توجه داشته باشید که دانلود آهنگ از SoundCloud بدون اجازه هنرمند برخلاف سیاست‌های این پلتفرم محبوب است و قوانین کپی رایت را نقض می‌کند.

  • برای دانلود آهنگ در SoundCloud، باید از رایانه یا تلفن خود وارد حساب SoundCloud خود شوید. البته نیازی به اشتراک پولی ندارید و حساب رایگان کافی است.
  • اگر پخش کننده موسیقی مورد نظر شما اجازه دانلود آن را داده است، وقتی روی نماد است بیشتر یا روی سه نقطه زیر موزیک، گزینه کلیک کنید دریافت فایل می بینید