نحوه خرید اتریوم از صرافی بیت 24


قبل از تولد ETH در سال 2015، چندین ارز رمزنگاری شده ایجاد شد، اما اتریوم توانست همه آنها را شکست دهد و رتبه دوم را به خود اختصاص دهد. بسیاری از تحلیلگران در مورد توانایی اتریوم برای خلع کردن پادشاه ارزهای دیجیتال و گرفتن رتبه اول صحبت می کنند. با توجه به آینده درخشان ملکه بازار ارزهای دیجیتال، در این مقاله قصد داریم نحوه خرید اتریوم از بیت 24 را به شما آموزش دهیم.

ویژگی های صرافی ارز دیجیتال بیت 24

بیت 24 در تابستان 3 سال پیش تاسیس شد. قبل از ظهور این پلتفرم، پلتفرم های ایرانی زیادی برای خرید و فروش ارز دیجیتال وجود داشت، اما بیت 24 توانست با دوری از رقبای بسیار، به یکی از بهترین های کشور تبدیل شود به طوری که هم اکنون بیش از 500 هزار کاربر دارد. خرید اتریوم و بیش از 370 ارز دیجیتال دیگر از این صرافی امکان پذیر است. اما چه ویژگی هایی باعث جذب کاربران به صرافی ارز دیجیتال بیت 24 شده است؟

پشتیبانی از چندین ارز

بازار ارزهای دیجیتال دیگر محدود به بیت کوین و اتریوم نیست و بسیاری از ارزهای دیجیتال تا به امروز متولد شده اند. از آنجایی که این صنعت اکنون در حال رشد است، روز به روز پروژه های جدیدی متولد می شوند. کاربران می خواهند با شناسایی به موقع آنها و سپس سرمایه گذاری زودهنگام روی آنها سود خوبی به دست آورند. بنابراین طبیعی است که صرافی های ارز دیجیتال با چندین سکه و توکن را ترجیح دهیم.

در صرافی بیت 24، علاوه بر اتریوم و بیت کوین، امکان خرید بیش از 370 ارز دیجیتال مختلف وجود دارد. این لیست به طور مداوم در حال گسترش است. تیم فنی بیت 24 به طور مداوم بازار ارزهای دیجیتال را رصد می کند تا به زودی سکه ها و توکن های مربوط به پروژه های قوی را به پلتفرم خود اضافه کند. لازم به ذکر است که از پیشنهادات کاربران برای افزودن ارز خاص نیز استقبال می شود.

تسویه آنی ارز و ریال

در بازار بی ثبات کریپتو، چند دقیقه تاخیر می تواند فرصت کسب سود را از شما سلب کند یا حتی منجر به ضرر شود. در چنین شرایطی، هیچ سرمایه‌گذاری نمی‌خواهد برای دریافت ارزهای دیجیتال یا پول نقد مدت زیادی صبر کند. به لطف سیستم تسویه خودکار صرافی بیت 24، سفارش خرید اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال بسیار سریع پردازش و ثبت می شود. در زمان فروش نیز وضعیت مشابه است، البته دریافت نهایی پول در حساب شما به بانک مقصد و همچنین چرخه های تسویه سیستم پایا بستگی دارد.

ارز داخلی و کیف پول ریالی

با وجود زمان تسویه سریع در 24 بیت، امکان کاهش مجدد زمان خرید یا فروش وجود دارد. علاوه بر صرفه جویی در زمان، در صورت حفظ موجودی ارزی پس از خرید یا موجودی ریالی پس از فروش، نیازی به پرداخت هزینه انتقال نخواهید داشت. توجه داشته باشید که کارمزد در اینجا کارمزدی است که برای ایجاد تراکنش در شبکه بلاک چین می پردازید، در غیر این صورت بیت 24 برای خرید و فروش اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگر هزینه ای دریافت نمی کند.

داشتن بازار معاملاتی

بیت 24 در ابتدا به عنوان یک پلتفرم OTC برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال راه اندازی شد، اما بازارهای معاملاتی P2P به زودی در دسترس خواهند بود. در اینجا می توان مبلغ مورد نظر برای خرید یا فروش و همچنین حد سود و زیان را مشخص کرد. در حال حاضر بهترین صرافی های ایرانی حداکثر از 140 بازار معاملاتی پشتیبانی می کنند اما این تعداد در پلتفرم P2P بیت 24 به حدود 200 بازار خواهد رسید.

نحوه خرید اتریوم از صرافی بیت 24

ابتدا به صفحه اصلی وب سایت به آدرس Bit24.cash رفته، لینک دانلود اپلیکیشن اندروید یا iOS را دریافت کرده و نرم افزار را نصب کنید. البته برای این کار اجباری نیست و امکان استفاده از وب سایت روی گوشی یا دسکتاپ برای خرید ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم وجود دارد. به لطف طراحی وب اپلیکیشن Bit24 به عنوان یک PWA، تجربه بسیار مشابهی را هنگام استفاده از برنامه های نصب شده در اختیار شما قرار می دهد.

پس از ثبت نام و احراز هویت، در اپلیکیشن یا وبسایت وارد حساب کاربری خود شوید. برای خرید اتریوم، گزینه «خرید و فروش» را از منوی ردیف پایین انتخاب کنید. لازم به ذکر است که از صفحه اصلی به بخش های دیگر دسترسی سریع خواهید داشت.