نحوه حذف اکانت دائمی یا موقت واتس اپ در نسخه جدید


کاربران فارسی یا انگلیسی واتس اپ می توانند هر زمان که بخواهند حساب کاربری خود را در این پیام رسان برای همیشه حذف کنند. 🗑️ در این مطلب از تیرازیس فایل، نحوه حذف دائمی یا موقت اکانت واتساپ نسخه جدید را یاد می گیریم.

آموزش جدید حذف اکانت واتس اپ در اندروید، آیفون و…

چگونه اکانت واتس اپ خود را حذف یا غیرفعال کنیم

اگر دیگر قصد استفاده از واتس اپ را ندارید یا می خواهید مدتی از این پیام رسان دور بمانید، می توانید حساب کاربری خود را برای همیشه حذف کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل به آموزش حذف اکانت واتس اپ سامسونگ و … می پردازیم.

آیا می توان اکانت موقت واتس اپ را با لینک یا بدون لینک حذف کرد؟

هیچ حذف موقت اکانت واتس اپ وجود ندارد. کاربران فقط می توانند حساب کاربری خود را به طور کامل و دائمی حذف کنند. حذف اکانت واتساپ از سایت با لینک یا بدون گوشی امکان پذیر نیست. برای حذف کامل و دائمی اکانت خود باید از واتس اپ در گوشی خود استفاده کنید.

آیا با حذف اکانت واتس اپ پیام ها پاک می شوند؟

با یک حساب دائمی WhatsApp، تاریخچه پیام شما حذف خواهد شد. حساب شما از تمام گروه های فعالی که در آن عضو بوده اید حذف خواهد شد. علاوه بر این، پشتیبان گیری حساب WhatsApp قابل حذف است. تمام اطلاعات در لحظه ای که آخرین بار DELETE MY ACCOUNT را فشار دهید برای شما حذف می شود و قابل بازگشت نیست، اما ممکن است تا 90 روز طول بکشد تا حساب شما به طور کامل حذف شود، حتی اگر دیگر به آن دسترسی نداشته باشید. حتی پس از نود روز، یک کپی از اطلاعات ممکن است در نسخه پشتیبان باقی بماند. البته سایر کاربرانی که برای آنها پیام ارسال کرده اید می توانند پیام های شما را داشته باشند. علاوه بر این، پیام های شما در گروه ها باقی می ماند، اما حساب شما از گروه حذف می شود. علاوه بر این، گروه هایی که خودتان ایجاد کرده اید برای سایر اعضا باقی می ماند.

حذف اکانت دائمی واتس اپ در اندروید

برای حذف اکانت واتس اپ گوشی اندرویدی، این پیام رسان را در گوشی خود وارد کنید. سپس روی منوی سه خطی در بالای صفحه ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.

حذف دائمی اکانت واتس اپ

اکنون روی Account > Delete My Account کلیک کنید.

حذف دائمی اکانت واتس اپ

حالا باید قسمت Country را بررسی کنید. اگر نام کشور درست نیست، آن را تغییر دهید. در قسمت تلفن، شماره تلفن خود را با کد کشور وارد کنید.

حذف دائمی اکانت واتس اپ

سپس بر روی DELETE MY ACCOUNT کلیک کنید. پس از آن WhatsApp از شما می پرسد که چرا می خواهید حساب خود را حذف کنید. می توانید این بخش را پر کنید یا چیزی نگذارید. در نهایت بر روی DELETE MY ACCOUNT کلیک کنید.

حذف دائمی اکانت واتس اپ

حساب شما بلافاصله حذف خواهد شد.

حذف دائمی اکانت واتس اپ iOS

برای حذف کل اکانت واتس اپ در iOS، باید همان مراحل را در اندروید انجام دهید. با گوشی خود وارد واتس اپ شوید. سپس از پایین صفحه بر روی Settings کلیک کنید. سپس روی Account > Delete My Account کلیک کنید.

حذف دائمی اکانت واتس اپ

حذف دائمی اکانت واتس اپ

اکنون بررسی کنید که کشور به درستی وارد شده باشد. اگر درست نیست، می توانید با تغییر پیشوند آن را اصلاح کنید. سپس شماره خود را وارد کنید. روی Delete My Account کلیک کنید.

حذف دائمی اکانت واتس اپ

واتس اپ از شما می پرسد که چرا می خواهید حساب خود را حذف کنید. می توانید این بخش را پر کنید یا آن را خالی بگذارید. اگر نمی خواهید پاسخ دهید، NEXT را فشار دهید. در نهایت دوباره روی Delete My Account کلیک کنید.

حذف دائمی اکانت واتس اپ

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از تیرازیس فایل نحوه حذف موقت و دائم اکانت واتس اپ را آموزش دادیم. آیا موفق شدید کل اکانت واتس اپ را حذف کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.