نحوه تغییر شناسه AnyDesk


Anydesk برنامه ای است که می توان از آن برای اتصال کامپیوتر به دستگاه های دیگر استفاده کرد. 🌐 با این برنامه می توانید دستگاه ها، فایل ها و برنامه های دیگر را مدیریت کنید. به هر کاربر یک شناسه برای استفاده از برنامه اختصاص داده می شود. حالا ممکن است بخواهید شناسه خود را تغییر دهید. در این مقاله از تیرازیس فایل به آموزش تغییر شناسه AnyDesk می پردازیم.

نحوه تغییر ID One Desk

نحوه تغییر و بازنشانی آدرس و شناسه AnyDesk

هنگامی که برای اولین بار AnyDesk را بر روی رایانه خود نصب می کنید، یک کد شناسایی منحصر به فرد برای دستگاه شما به شما داده می شود. در واقع آن شناسه آدرس دستگاه شماست. کاربران می توانند شناسه خود را تغییر دهند. در این مقاله از تیرازیس فایل نحوه تغییر رمز میز انی را آموزش می دهیم.

نحوه تغییر ID در Anydesk

برای تغییر شناسه هر میزی باید به انتخاب کاراکترها توجه کرد. شناسه می تواند شامل اعداد 0 تا 9، خط فاصله، حروف بزرگ و کوچک، زیر خط باشد.

توجه: هر شناسه میز را می توان در دو زمان تغییر داد:

  • خرید اشتراک Annie Desk
  • وقتی برای اولین بار برنامه را نصب می کنید.

اگر به صورت رایگان از برنامه استفاده می کنید، فقط می توانید در هنگام نصب شناسه را تغییر دهید و پس از آن دیگر امکان تغییر رمز Eni Desk وجود ندارد. اگر اشتراک خریداری کرده اید، می توانید شناسه را تا سه بار تغییر دهید.

این برنامه را برای تغییر کد Anydesk باز کنید. روی تنظیمات ضربه بزنید. سپس در پنجره جدید می توانید تنظیمات ID و Alias ​​را مشاهده کنید. روی Choose Alias ​​یا Change License کلیک کنید.

شناسه anydesk را تغییر دهید

یک پنجره جدید باز خواهد شد. در این قسمت کادری وجود دارد که می توانید شناسه یا آدرس جدید را وارد کنید. این شناسه نباید کپی شده و توسط افراد دیگر انتخاب شود. شناسه باید منحصر به فرد باشد.

تغییر ID در Anydesk

پس از تغییر روی Save یا Register کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

روش دوم تغییر نام آنی دسک

در روش دوم Reset AnyDesk ID، ابتدا باید AnyDesk را ببندید. سپس به مسیر C:ProgramDataAnydesk بروید. شناسه شما در service.conf است. ابتدا از آن یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و نام آن را service_backup.conf بگذارید. سپس service.conf را حذف کنید. حالا دسکتاپ را دوباره باز کنید تا یک service.conf جدید ایجاد شود. حالا به بخش ID نگاه کنید. شناسه شما تغییر کرده است.

برای یادگیری نحوه کار با Remote Desktop در ویندوز 11، آموزش کامل نحوه استفاده از Remote Desktop در ویندوز 11 را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از تیرازیس فایل نحوه تغییر شناسه AnyDesk را آموزش دادیم. آیا موفق به تغییر آدرس Eni Desk شدید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.