نحوه ایجاد یک حساب کاربری مایکروسافت – زومیت


اگر نمی‌خواهید سیستمی که با آن وارد شده‌اید اطلاعات حسابتان را ذخیره کند، همیشه می‌توانید با استفاده از «خروج» از سیستم خارج شوید. اکنون برای ویرایش نمایه، روی My Profile ضربه بزنید تا وارد صفحه Your info شوید.

تغییر رمز عبور: با کلیک بر روی این گزینه می توانید رمز عبور فعلی خود را تغییر دهید.

تعویض عکس: برای انتخاب عکس پروفایل کافیست روی این گزینه کلیک کرده و عکس مورد نظر را آپلود کنید. این تصویر در تمام برنامه ها و دستگاه هایی که از حساب مایکروسافت شما استفاده می کنند ظاهر می شود.

اطلاعات پروفایل: در این قسمت می توانید اطلاعاتی مانند تاریخ تولد و کشور محل سکونت را تغییر دهید.

اطلاعات حساب: با استفاده از این گزینه می توانید آدرس ایمیل یا شماره تلفن را ویرایش کنید. همچنین برای تنظیمات حذف اکانت و همگام سازی اکانت مایکروسافت با دستگاه های مختلف باید به این بخش مراجعه کنید.

اطلاعات زبان: این به شما امکان می دهد زبان نمایش حساب کاربری خود را به فارسی تغییر دهید.

پروفایل های شما: اگر قصد دارید یک حساب کاربری اسکایپ یا ایکس باکس ایجاد کنید، باید این کار را به این روش انجام دهید.

نحوه حذف اکانت مایکروسافت

اگر یک حساب کاربری مایکروسافت دارید و به هر دلیلی می خواهید آن را حذف کنید، می توانید با انجام مراحل زیر این کار را انجام دهید.

  • در حساب کاربری خود وارد بخش Close your account شوید. همانطور که گفتیم می توانید این گزینه را در قسمت Account info بیابید.
  • دستورالعمل های مایکروسافت در مورد حذف حساب کاربری را به دقت بخوانید. توجه داشته باشید که اگر اطلاعات مهمی در مورد حساب مایکروسافت خود دارید یا آن را در ویندوز فعال کرده اید، حتما یک نسخه پشتیبان از داده ها تهیه کنید. زیرا پس از حذف اکانت تمامی اطلاعات شما از بین می رود.