نحوه افزودن و نصب افزونه ها در مایکروسافت اج


افزونه های مختلفی برای مرورگر مایکروسافت اج وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش قابلیت های مرورگر خود استفاده کنید. در این مقاله از Enzel Web با نحوه افزودن و نصب افزونه ها در Microsoft Edge آشنا می شویم.

نحوه نصب افزونه در مایکروسافت اج

نحوه دانلود و نصب برنامه های افزودنی برای مایکروسافت اج

افزونه های مختلفی برای مرورگرهای مختلف ساخته شده است تا بتوانید راحت تر از مرورگرها استفاده کنید. یکی از مرورگرهایی که ممکن است از آن استفاده کنید و بخواهید افزونه ای را روی آن نصب کنید، مرورگر مایکروسافت اج است. به راحتی می توانید افزونه های مرتبط با این مرورگر را پیدا و نصب کنید. در روش های زیر استفاده کنید پلاگین مایکروسافت اج بررسی خواهیم کرد

نحوه دانلود افزونه برای مایکروسافت اج

می توانید افزونه های مربوط به Microsoft Edge را پیدا کرده و از طریق وب سایت مایکروسافت دانلود کنید. برای دانلود و نصب افزونه برای Microsoft Edge، ابتدا مرورگر Microsoft Edge را در ویندوز خود باز کنید. اگر این مرورگر باز نشد می توانید مقاله 11 راه حل مشکل باز نشدن مرورگر مایکروسافت اج را مطالعه کنید تا مشکل شما حل شود. سپس روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید.

پروکسی برای مایکروسافت اج

با این کار یک منو برای شما باز می شود. از منوی باز شده گزینه Extensions را پیدا کنید. وقتی این گزینه را پیدا کردید، آن را انتخاب کنید.

افزونه دانلود منیجر برای Edge

در کادر Extensions روی گزینه آبی رنگ Get extensions from the Store کلیک کنید.

IDM را با Microsoft Edge همگام سازی کنید

سپس صفحه مایکروسافت استور برای شما باز می شود. اگر با مشکل باز نشدن فروشگاه مایکروسافت در ویندوز 11 مواجه هستید، می توانید آموزش 18 راه حل مشکل باز نشدن و باز نشدن مایکروسافت استور را مطالعه کنید. می توانید در فروشگاه مایکروسافت پلاگین های مایکروسافت اج می بینیم که. می توانید در بین آنها جستجو کنید و افزونه مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین در صورتی که افزونه مورد نظر را پیدا نکردید می توانید بر روی آیکون ذره بین کلیک کرده و نام افزونه را تایپ کنید. به عنوان مثال، برای همگام سازی IDM با Microsoft Edge یا VPN، نام پسوند آن را تایپ کنید.

افزونه برای مایکروسافت اج

پس از باز شدن صفحه نصب، بر روی دکمه آبی رنگ Get کلیک کنید تا افزونه مورد نظر دانلود شود.

نحوه نصب افزونه در مایکروسافت اج

در نهایت برای استفاده از افزونه مایکروسافت اج پس از اتمام نصب بر روی Launch کلیک کنید. با این کار این افزونه در مرورگر شما فعال می شود.

پلاگین مایکروسافت اج

نصب برنامه های افزودنی مختلف مانند پروکسی برای مایکروسافت اج با استفاده از افزونه های گوگل کروم

یکی از ویژگی های جذاب برای کاربران مایکروسافت اج این است که می توانند از افزونه هایی که در گوگل کروم دارند در مایکروسافت اج استفاده کنند. برای استفاده و نصب افزونه های گوگل کروم در مرورگر مایکروسافت اج، ابتدا مرورگر اج را باز کرده و روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید. برای دسترسی به افزونه ها و تنظیمات افزونه ها از منوی بالای صفحه بر روی Extensions کلیک کنید.

افزونه VPN برای Edge

در کادر باز شده به دنبال گزینه Allow extensions from other stores بگردید. هنگامی که آن را پیدا کردید، مطمئن شوید که Allow extensions from other stores فعال باشد.

دانلود منیجر را به Edge اضافه کنید

پس از فعال کردن Allow extensions from other stores، کادر جدیدی باز می شود. در کادر جدید، Allow را انتخاب کنید تا به مایکروسافت اج اجازه داده شود از افزونه‌های فروشگاه‌های دیگر استفاده کند.

IDM را با Microsoft Edge همگام سازی کنید

اکنون، هر زمان که افزونه‌ای را پیدا کردید و می‌خواهید آن را دانلود کنید، کافیست روی افزودن به کروم کلیک کنید.

پلاگین های مایکروسافت اج

پس از آن، کادری برای دریافت مجوز نصب افزونه در مایکروسافت اج باز می شود. برای افزودن افزونه روی Add Extension کلیک کنید. با طی مراحل ذکر شده افزونه را روی Edge نصب کنید با موفقیت انجام شد و افزونه به مرورگر شما اضافه خواهد شد. اکنون می توانید از افزونه نصب شده استفاده کنید.

افزونه را روی Edge نصب کنید

اگر شما هم از مرورگر کروم استفاده می کنید، می توانید با مطالعه مقاله مقدماتی و دانلود 27 مورد از بهترین افزونه های کروم 2021 با افزونه های این مرورگر آشنا شوید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز در مورد نحوه نصب افزونه Download Manager برای Edge و سایر افزونه ها صحبت کردیم. آیا توانستید از روش های بالا برای اضافه کردن دانلود منیجر به Edge استفاده کنید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه نصب افزونه برای Edge در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.