نحوه اجاره اقامتگاه های بوم گردی در ایران


اقامتگاه های بوم گردی که توسط مردم محلی به شکلی منحصر به فرد با ویژگی ها و شرایط خاص هر منطقه ایجاد و افتتاح می شود، نمای کاملی از فرهنگ بومی منطقه و آداب و رسوم بومی هر منطقه از عزیزانمان است. ایران.

در ایران به اندازه تعداد اقامتگاه های بوم گردی تنوع وجود دارد، زیرا همانطور که از نظر دکوراسیون و چیدمان دو خانه مشابه پیدا نمی کنید، دو اقامتگاه بوم گردی مشابه هم نمی توانید پیدا کنید. صاحب هر اقامتگاه آن مکان را خانه خود می داند و شاید تعدادی از میزبانان در آنجا زندگی می کنند. دکوراسیون بوم گردی ها نیز شبیه خانه است و این مکان یک اقامتگاه است و نه هتلی با ویژگی ها و تعاریف خاصی. اما آیا با نحوه اجاره اقامتگاه های بوم گردی در ایران آشنایی دارید؟ با مطالعه مقاله زیر در مورد این موضوع پی ببرید.

چرا به جای هتل، استراحتگاه اجاره کنیم؟

اقامتگاه های بومگردی معمولاً خانه های بومی هستند که توسط مردم محلی تأسیس و مدیریت می شوند. برخلاف هتل ها، این اقامتگاه ها تعداد محدودی مسافر را می پذیرند و محیطی دنج و آرام دارند. مسافران با اقامت در این اقامتگاه ها نوعی زندگی محلی را تجربه می کنند. برخلاف استراحتگاه ها، هتل ها ساختمان های بزرگ یک یا چند طبقه هستند که تعداد زیادی واحد اقامتی در یک راهرو قرار دارند. از آنجایی که درهای این اتاق ها به روی هم باز می شود، سر و صدای سایر مسافران و ترافیک در اتاق های دیگر به گوش می رسد.

بوم گردی ها مکان های دنج هستند، رستورانی به سبک معمول هتل ندارند و منوی غذایی محدودتر اما محلی و بسیار اصیل دارند. علاوه بر این، بوم گردهایی که بر اساس ویژگی های بومی هر منطقه ساخته می شوند، انواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان به کپر، صخره خانه، سیاه چادر، خانه و کاروانسرا قدیمی، کمپ طبیعی، خانه روستایی و بسیاری دیگر اشاره کرد. این تورهای بوم گردی برای کسانی مناسب است که با اجاره اقامتگاه بوم گردی از جاباما، اقامتی هیجان انگیز و سرشار از کشف چیزهای جدید را به یک سفر معمولی با شرایط متعارف ترجیح می دهند.

نحوه جستجوی اقامتگاه های بوم گردی برای اجاره

اولین چیزی که در جستجوی اقامتگاه بوم گردی در جاباما باید به آن توجه کنید این است که با بوم گردی های شهر یا منطقه مقصد آشنا شوید. برای این کار باید یک جستجوی کامل و دقیق در موتور جستجوی گوگل انجام دهید و با وارد کردن عبارت اقامتگاه بوم گردی به اضافه نام منطقه یا شهری که قصد سفر به آن را دارید، آنها را جستجو کنید. این شما را به وب سایت هایی می برد که آماده اجاره اقامتگاه های بوم گردی هستند.

اما جدای از این روش، راه آسان تری برای اجاره اقامتگاه های بوم گردی وجود دارد. با وارد کردن آدرس سایت می توانید مستقیما وارد این سایت شوید و ساده ترین مسیر را انتخاب کنید. حتی اگر آدرس سایت را نمی دانید، تنها با نوشتن کلمه Jobama در موتور جستجوی گوگل می توانید به راحتی وارد سایت شوید. علاوه بر این می توانید کلیدواژه های اکوتوریسم، شهر مقصد و جاباما را با هم در گوگل تایپ کنید و از این طریق آسان جستجوی خود را آغاز کنید.